SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Doprava zdarma
Waterpik Complete Care 5.0 WP861 ústní sprcha se sonickým kartáčkem
Waterpik Complete Care 5.0 WP861 ústní sprcha se sonickým kartáčkemWaterpik Complete Care 5.0 WP861 ústní sprcha se sonickým kartáčkemWaterpik Complete Care 5.0 WP861 ústní sprcha se sonickým kartáčkemWaterpik Complete Care 5.0 WP861 ústní sprcha se sonickým kartáčkemWaterpik Complete Care 5.0 WP861 ústní sprcha se sonickým kartáčkem

Waterpik Complete Care 5.0 WP861 ústní sprcha se sonickým kartáčkem

6x
Waterpik Complete Care 5.0 je orální centrum, které zajistí kompletní péči o ústní dutinu v podobě kombinace dvou nejmodernějších technologií - ústní sprchy a sonického kartáčku.

-15 % při výměně staré sprchy za novou - více zde

Skladem pro nákup online více než 5 ks
Můžete mít ihned na 12 prodejnách. Zjistit dostupnost
4 079 Kč včetně DPH
Kód zboží:
WP861
Značka:
Popis

Waterpik Complete Care 5.0 WP861 ústní sprcha se sonickým kartáčkem

Waterpik Complete Care 5.0 je orální centrum, které zajistí kompletní péči o ústní dutinu v podobě kombinace dvou nejmodernějších technologií - ústní sprchy a sonického kartáčku.

Dvě různé technologie, které tento přístroj kombinuje jsou o 70% účinnější v péči o dásně než pouhé čištění zubů sonickým kartáčkem. Ústní sprcha má schopnost rozrušovat subgingivální biofilm s patogenními bakteriemi pomocí tenkého, pulsujícího paprsku vody a tím redukovat parodontální infekce a následné chronické zánětlivé změny. Sonický zubní kartáček efektivně odstraňuje zubní plak a pigmentace. Sonická technologie je založena na působení hydrodynamické energie rozkmitané suspenze vody, zubní pasty, sliny a mikrobublinek vzduchu. Čistící hlavice sonického kartáčku se také pohybuje a tak dokonale očistí povrch zubu. Měkká vlákna jemně, ale účinně odstraňují zubní plak z těžko přístupných míst.

Ústní sprcha nabízí desetistupňovou regulaci tlaku vody, zásobník na vodu o objemu 600 ml a širokou výbavu trysek (viz popis níže). Výkonný sonický kartáček Waterpik disponuje 3 režimy (čistící/ bělicí režim/ režim masáže).
Waterpik Complete Care je ideální pro péči o ústní dutinu při paradentóze, péči o implantáty, můstky a též pro ortodontické pacienty.

POPIS A VÝBAVA:
Ústní sprcha:
 • Pulsace 1400 pulsů za minutu.
 • Přepínač pro přerušení proudu vody na rukojeti.
 • Široké pásmo nastavitelného tlaku 10 – 100 psi* (desetistupňová regulace)
 • Obsah nádržky 600 ml na 90 sekund provozu.
 • Hygienické uskladnění trysek.
Sonický kartáček:
 • tři čistící režimy: Clean – základní režim pro dvouminutové čištění chrupu. Whitening – program pro šetrné odstranění zabarvení z povrchu zubů. Massage – režim vhodný pro jemnou stimulaci dásní.
 • Quadra timer (4x30 vteřin). Po intervalu 30 vteřin krátkým přerušením čištění upozorní, že je vhodné přejít k další části chrupu.
 • 2 minutový časovač – po uplynutí 2 minut čištění automaticky vypne kartáček.
SOUČÁSTÍ BALENÍ JE:
 • 5 trysek: 2 klasické trysky, 1 tryska Plaque Seeker, 1 ortodontická tryska, 1 tryska Pik Pocket
 • 2 hlavice Triple Sonic
 • Cestovní pouzdro na sonický kartáček
Upozornění: PROFIMED je jediným autorizovaným prodejcem ústních sprch v České republice a zajišťuje pro své zákazníky záruční a pozáruční servis. Waterpik nemá jiného oficiálního distributora ani servisního partnera v ČR.
Hodnocení
5

Hodnotilo 6 uživatelů.
5
1
0
0
0
Veliká spokojenost, nádherně čisté zuby. Jak kartáček, tak sprcha perfektní.
Danča
20. 6. 2019
Doporučené zboží