SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Waterpik Complete Care 5.0 WP861 - ústní sprcha se sonickým kartáčkem
Waterpik Complete Care 5.0 WP861 - ústní sprcha se sonickým kartáčkemWaterpik Complete Care 5.0 WP861 - ústní sprcha se sonickým kartáčkemWaterpik Complete Care 5.0 WP861 - ústní sprcha se sonickým kartáčkemWaterpik Complete Care 5.0 WP861 - ústní sprcha se sonickým kartáčkemWaterpik Complete Care 5.0 WP861 - ústní sprcha se sonickým kartáčkem

Waterpik Complete Care 5.0 WP861 - ústní sprcha se sonickým kartáčkem

3x
Waterpik Complete Care 5.0 je orální centrum, které zajistí kompletní péči o ústní dutinu v podobě kombinace dvou nejmodernějších technologií - ústní sprchy a sonického kartáčku.
Skladem více než 5 ks
4 079 Kč včetně DPH
Kód zboží:
WP861
Značka:
Popis
Waterpik Complete Care 5.0 je orální centrum, které zajistí kompletní péči o ústní dutinu v podobě kombinace dvou nejmodernějších technologií - ústní sprchy a sonického kartáčku.

Dvě různé technologie, které tento přístroj kombinuje jsou o 70% účinnější v péči o dásně než pouhé čištění zubů sonickým kartáčkem. Ústní sprcha má schopnost rozrušovat subgingivální biofilm s patogenními bakteriemi pomocí tenkého, pulsujícího paprsku vody a tím redukovat parodontální infekce a následné chronické zánětlivé změny. Sonický zubní kartáček efektivně odstraňuje zubní plak a pigmentace. Sonická technologie je založena na působení hydrodynamické energie rozkmitané suspenze vody, zubní pasty, sliny a mikrobublinek vzduchu. Čistící hlavice sonického kartáčku se také pohybuje a tak dokonale očistí povrch zubu. Měkká vlákna jemně, ale účinně odstraňují zubní plak z těžko přístupných míst.

Novinka nabízí desetistupňovou regulaci tlaku vody, zásobník na vodu o objemu 600 ml a širokou výbavu trysek (viz popis níže). Výkonný sonický kartáček Waterpik disponuje 3 režimy (čistící/ bělicí režim/ režim masáže).
Waterpik Complete Care je ideální pro péči o ústní dutinu při paradentóze, péči o implantáty, můstky a též pro ortodontické pacienty.

POPIS A VÝBAVA

Ústní sprcha:
• Pulsace 1400 pulsů za minutu.
• Přepínač pro přerušení proudu vody na rukojeti.
• Široké pásmo nastavitelného tlaku 10 – 100 psi* (desetistupňová regulace)
• Obsah nádržky 600 ml na 90 sekund provozu.
• Hygienické uskladnění trysek.

Sonický kartáček:
• tři čistící režimy:
Clean – základní režim pro dvouminutové čištění chrupu.
Whiten – program pro šetrné odstranění zabarvení z povrchu zubů.
Massage – režim vhodný pro jemnou stimulaci dásní.
• Quadra timer (4x30 vteřin). Po intervalu 30 vteřin krátkým přerušením čištění upozorní, že je vhodné přejít k další části chrupu.
• 2 minutový časovač – po uplynutí 2 minut čištění automaticky vypne kartáček.

SOUČÁSTÍ BALENÍ JE:

• 5 trysek: 2 klasické trysky, 1 tryska Plaque Seeker, 1 ortodontická tryska, 1 tryska Pik Pocket
• 2 hlavice Triple Sonic
• Cestovní pouzdro na sonický kartáček
Hodnocení
5

Hodnotili 3 uživatelé.
3
0
0
0
0
Veliká spokojenost, nádherně čisté zuby. Jak kartáček, tak sprcha perfektní.
Danča
20. 6. 2019
Doporučené zboží