Osobní odběr zdarma, doprava od 49 Kč nebo zdarma u objednávek nad 990 Kč. Dárek k nákupu ke každé objednávce nyní již nad 500 Kč!

SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50

Poradna

Zajímá vás něco ohledně péče o tělo nebo o zuby? Přečtěte si odpovědi na již položené otázky ostatních nebo se nás sami na cokoliv zeptejte Na vaše otázky vám odpoví naši zkušení odborníci.

Na vaše dotazy odpovídají


Dr. med. dent. Jiří Pollak

Odborník na zuby

Dr. med. dent. Jiří Pollak se narodil v Praze a vystudoval zubní lékařství na univerzitě v Curychu v letech 1970 až 75. Poté tam působil jako odborný asistent na fixní protetice a později jako vedoucí lékař na klinice fixní protetiky. V roce 1981 otevřel soukromou stomatologickou praxi v Curychu a zároveň působil jako pedagog na ZUI Curych, v Akademii Karlsruhe, UK Praha a též jako lektor LKS. Stál u zrodu škol pro dentální hygienistky. Mezi koníčky patří Řecko, umění, veteránská auta a publicistika jako například.
Lucie Chmelíková

Odborník na zuby

Spolupracuje se společností PROFIMED jako produktový specialista a odborný školitel v oblasti dentální hygieny, péče o orální zdraví a znalostí produktového sortimentu. Má praxi na předních stomatologických klinikách a dlouholeté zkušenosti s problematikou dentálního zdraví.
Daniela Dostálová

Odborník na tělo

Marketingový odborník v oblasti péče o pleť a tělo s bohatými zkušenostmi v prodeji selektivní světové kosmetiky. Na českém trhu se věnuje odborným konzultacím právě v této oblasti.