SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50

Způsob doručení

Naši zákazníci si mohou vybrat hned z několika možností doručení zboží. Záleží pouze na vás, kterou z variant preferujete. Rovněž doporučujeme sledovat výši nákupu, protože při objednávce nad 990 Kč máte dopravu zdarma (kromě kurýrních služeb).

Osobní odběr
Máte-li raději osobní odběr zboží, můžete využít služeb obchodní sítě PROFIMED. Než se ovšem vydáte vyzvednout objednané zboží, vyčkejte na potvrzení objednávky e-mailem či telefonem.

Cena: 0 Kč (vč. DPH)

PPL (soukromý balík)
Společnost PPL CZ s.r.o. patří k ověřeným expresním přepravcům. Před doručením vás bude kontaktovat konkrétní přepravce a domluvíte se s ním na přesné místo a čas doručení. Zásilky s dobírkou lze uhradit v hotovosti nebo platební kartou přímo řidiči PPL. Doručení probíhá ve všední dny.

Cena: 49 Kč (vč. DPH)
Při nákupu nad 990 Kč doprava zdarma!

Pošta (balík do ruky) 
Objednané zboží bude doručeno prostřednictvím České pošty. V případě, že vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, bude zásilka uložena na příslušné poště a do schránky vám bude vložena informace o uložení zásilky.

Cena: 131 Kč (vč. DPH)
Při nákupu nad 990 Kč doprava zdarma!

Kurýrní služba 
Pokud potřebujete objednané zboží co nejdříve doma či v kanceláři, doporučujeme využít kurýrní službu. Pro objednávky vytvořené do 14:00 hod v pracovních dnech garantujeme dodání ještě týž den. Služby kurýra nabízíme zatím pouze po Praze.

Cena: 400 Kč (vč. DPH) 
 

 

Platba dobírkou je zpoplatněna 30 Kč.

 

Pro velkoobchodní partnery je doprava Českou poštou či PPL zdarma až od 2000 Kč.

 

Pokud máte zájem o zaslání mimo ČR, napište nám prosím na email obchod@profimed.cz. Využita bude kurýrní služba DHL nebo mezinárodní přeprava od České pošty. Zaplacení bude nutné předem na bankovní účet.

Pro doručení na Slovensko využijte náš obchod PROFIMED.eu, pro Polsko PROFIMED.com a pro Maďarsko PROFIMED.hu.