SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50

Způsob doručení

Naši zákazníci si mohou vybrat hned z několika možností doručení zboží. Záleží pouze na vás, kterou z variant preferujete. Rovněž doporučujeme sledovat výši nákupu, protože při objednávce nad 990 Kč máte dopravu zdarma (kromě kurýrních služeb).

Osobní odběr
Máte-li raději osobní odběr zboží, můžete využít služeb obchodní sítě PROFIMED. Než se ovšem vydáte vyzvednout objednané zboží, vyčkejte na potvrzení objednávky e-mailem či telefonem.

Pošta – balík do ruky
Objednané zboží bude doručeno prostřednictvím České pošty. V případě, že vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, bude zásilka uložena na příslušné poště a do schránky vám bude vložena informace o uložení zásilky.

Cena: 112 Kč (vč. DPH)

PPL soukromý balík bez dobírky
Společnost PPL CZ s.r.o. patří k ověřeným expresním přepravcům. Před doručením vás bude kontaktovat konkrétní přepravce a domluvíte se s ním na přesné místo a čas doručení. Bez dobírky zasíláme jen objednávky zaplacené předem platební kartou. Doručení probíhá ve všední dny.

Cena: 84 Kč (vč. DPH)

PPL soukromý balík s dobírkou
Ráno před doručením vás bude kontaktovat přepravce a domluvíte se s ním na přesné místo a čas doručení. Zásilky s dobírkou lze uhradit v hotovosti nebo platební kartou přímo řidiči PPL. Doručení probíhá ve všední dny.

Cena: 116 Kč (vč. DPH)

Kurýrní služby
Pokud potřebujete objednané zboží co nejdříve doma či v kanceláři, doporučujeme využít kurýrní službu. Pro objednávky vytvořené do 14:00 hod v pracovních dnech garantujeme dodání ještě týž den. Služby kurýra nabízíme zatím pouze po Praze.

Cena: 158 Kč (vč. DPH) v Praze

 

Pokud máte zájem o zaslání mimo ČR, napište nám prosím na email obchod@profimed.cz.