SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50

Kariéra

Poradkyně prodeje - prodejna PRAHA

Požadujeme:

  • prodejní talent
  • praxe v prodeji kosmetiky či farmacie výhodou
  • znalost z dentálního oboru výhodou
  • klademe důraz na vysokou úroveň komunikace a profesionální přístup k zákazníkům
  • stabilitu v pracovním poměru
  • uživatelská znalost PC

Nabízíme:

  • práci na HPP (dlouhý/krátký týden), kde se můžete seberealizovat a pomáhat zákazníkům
  • poskytujeme odborné vedení a zaškolení
  • zázemí úspěšné české společnosti
  • dobré mzdové ohodnocení dle prodejních výsledků
  • zajímavou práci v krásném prostředí designového obchodu v centru města

Nástup ihned

V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis s fotografií a motivační dopis na e-mail kariera@profimed.cz

Dlouhodobá brigáda - prodejny PRAHA

Pracovní poměr není nikdy uzavírán na sezonu (prázdniny) a s ohledem na nezbytnost pečlivého odborného zaškolení jsou vybíráni jen uchazeči se zájmem o dlouhodobou spolupráci.

Pracovní náplň:

  • prodej zboží zároveň s poradenstvím při výběru
  • nepravidelná pracovní doba

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí
  • cenné zkušenosti ze společnosti, která je ve svém oboru nejlepší
  • férové a jasně stanovené podmínky
  • přivýdělek při studiu