Klub Profimed

Výhody členství Klubu Profimed:
▪ Bonus z každého nákupu.
▪ Za každých 100 Kč Vám budou připsány na Váš účet 3 Profimedíky*.
▪ Výhodné akční nabídky a slevy pouze pro členy Klubu Profimed.
▪ Dárek k narozeninám.
▪ Informace o novinkách s předstihem
Bližší informace a podmínky o členství v Klubu Profimed se dočtete níže.

*1 Profimedík má hodnotu 1 Kč. Profimedíky můžete zaplatit jak částečně, tak i celý nákup ve vybraných prodejnách PROFIMED, PROFIMED BABY nebo na eshopu Profimed.cz. Za koupi produktů značky Curaprox nelze získat Profimedíky.

 

Podmínky členství v  KLUBU PROFIMED

Toto jsou podmínky, které platí pro vaše členství v Profimed Klubu společnosti Profimed s.r.o. a pro přidělování Profimedíků za nákupy provedené za dobu Vašeho členství v Profimed Klubu. Program vám umožňuje získávat od společnosti Profimed s.r.o. body na zřízené konto při platbách za zboží nebo služby společnosti Profimed s.r.o. Celková částka k úhradě zůstává stejná bez ohledu na to, zdali se tohoto programu účastníte, či nikoliv.

 1. Věrnostní program je zaštiťován společností Profimed s.r.o., („Profimed“).
 2. Programu se mohou účastnit pouze zákazníci s bydlištěm v České republice, kteří mohou být vlastníci pouze jednoho věrnostního konta. O založení věrnostního konta mohou požádat pouze fyzické osoby starší 15 let. Vaše členství ve věrnostním programu Profimed bude zahájeno okamžikem registrace u našeho prodejního personálu či online, nebo pokud rozhodneme, že se věrnostního programu můžete účastnit.  Končí pak zrušením Vašeho konta, nebo pokud rozhodneme, že již věrnostní program nebude dále probíhat. Věrnostní program provozuje společnost Profimed s.r.o.
 3. Členství v programu závisí zcela na našem uvážení, a proto si vyhrazujeme právo odmítnout jakékoliv přihlášky.
 4. Profimedíky (tj. body za nákup) budou přidělovány podle následujícího klíče: při nákupu v prodejnách Profimed[i] v České republice, ale i na Profimed e-shopu, registrovaný člen Profimed Klubu obdrží za každou utracenou stokorunu 3 Profimedíky na své konto. 1 Profimedík má hodnotu 1 Kč.
 5. Profimedíky nemohou být získávány za Profimed dárkové poukázky nebo jiné položky, u nichž se podle našeho uvážení rozhodneme, že nebudou do tohoto programu začleněny.
 6. Člen Profimed Klubu má možnost získávat další výhody spojené se členstvím v klubu. Pokud bude taková nabídka učiněna, budete o ní informováni. Pro získání bonusových bodů či jiných výhod je nutné při placení informovat náš prodejní personál o Vašem členství a splnit veškeré podmínky spojené s nabídkou. Získané bonusové body se zobrazí ihned na účtence a zákaznickém kontě.
 7. Za nedoručení či pozdní doručení nabídek z důvodu špatně uvedených kontaktních údajů či za nedoručení zaviněné třetí stranou neneseme odpovědnost a není možné je dodatečně vyžadovat.
 8. Bude-li pro získání Profimedíků stanovena minimální utracená částka, musí být tato zaplacena celá, tj. po slevách a všech dalších přípustných odpočítávaných částkách musí částka zbylá k úhradě zákazníkem dosahovat hodnoty podmiňující získání bonusových bodů.
 9. Vyhrazujeme si právo podle aktuální situace změnit systém přidělování Profimedíků, nebo nabídku těchto Profimedíků úplně zrušit. Veškeré změny budou oznámeny v našich prodejnách, budete o nich informováni ve sdělení o získaných odměnách, nebo budou oznámeny písemně, na našich internetových stránkách či prostřednictvím externí komunikace (např. v inzerátech v celostátním tisku).
 10. Profimedíky nemohou být směněny za peníze, za Profimed dárkové poukazy. Profimedíky nemohou být převáděny z jednoho držitele konta na jiného, pokud tuto možnost neschválíme.
 11. Získané Profimedíky lze uplatnit při nákupu ve vybraných[i] prodejnách a v e-shopu www.profimed.cz v České republice. Dojde-li ke změně možností jejich uplatnění, budete o tom informováni ve svém pravidelném výpisu o odměnách.
 12. Profimedíky nelze uplatnit na nákup zboží v akci či ve slevě. Na eshopu rovněž nejdou uplatnit Profimedíky, pokud je v objednávce aspoň jedno zboží v akci, ve slevě či je použit promo kód.
 13. Vyhrazujeme si právo kdykoliv a bez oznámení změnit či zrušit nabídky, které jsou k dispozici pro uplatnění Profimedíků.
 14. Při vrácení výrobku, za jehož zakoupení zákazník na účet obdržel Profimedíky, dojde k odečtení Profimedíků z jeho účtu.
 15. Každému členovi Profimed Klubu je na stránce www.profimed.cz automaticky vytvořen online účet, na němž si může aktualizovat kontaktní údaje a stav konta Profimedíků.
 16. Vyhrazujeme si právo Profimed Klub kdykoliv zrušit prostřednictvím písemného oznámení jeho členům, a to ve lhůtě sedmi dnů od odeslání písemného oznámení.
 17. Vyhrazujeme si právo změnit či upravit podmínky členství v Profimed Klubu. Všechny změny budou oznámeny v našich prodejnách, budete o nich informováni písemně, na našich internetových stránkách nebo prostřednictvím externí komunikace.
 18. Vyhrazujeme si právo přijmout jakákoliv vhodná opatření, pokud člen Profimed Klubu poruší podmínky členství v něm.
 19. Zásady zpracování osobních údajů členů Profimed Klubu včetně práv těchto členů spojených se zpracováním jejich osobních údajů jsou uvedeny v Zásadách zpracování osobních údajů.

 


[i] Jedná se o tyto prodejny Profimed:

1) Obchodní Centrum Palladium, Náměstí Republiky 1, 110 00 Praha 1
2) Obchod Ječná, Ječná 2, 120 00 Praha 2
3) Westfield Chodov, Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4
4) Obchodní Centrum Nový Smíchov, Plzeňská 8, 150 00 Praha 5
5) Metropole Zličín, Řevnická 1, 155 21 Praha 5
6) Centrum Černý Most, Chlumecká 765/6, 198 00 Praha 9
7) Obchodní centrum Futurum, Brněnská 1825/23a, 500 09 Hradec Králové
8) OC Fórum, Soukenné náměstí 2a/669, 460 80 Liberec 1
9) Galerie Vaňkovka, Ve Vaňkovce 1, 602 00 Brno
10) Olympia Brno, U Dálnice 777, 664 42 Brno - Modřice
11) IGY centrum, Pražská tř. 1247/24, 370 04 České Budějovice
12) Galerie Šantovka, Polská 1, Olomouc
13) OC Olympia, Písecká 972/1, 326 00, Plzeň

A tato prodejna Profimed BABY:
1)  Westfield Chodov, Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4

Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny