Osobní odběr zdarma, doprava od 49 Kč nebo zdarma u objednávek nad 990 Kč. Všechny prodejny opět otevřeny!

SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Doprava zdarma
Seysso Carbon Professional Black sonický kartáček
Seysso Carbon Professional Black sonický kartáčekSeysso Carbon Professional Black sonický kartáčekSeysso Carbon Professional Black sonický kartáčekSeysso Carbon Professional Black sonický kartáčekSeysso Carbon Professional Black sonický kartáček

Seysso Carbon Professional Black sonický kartáček

6x
Profesionální sonický kartáček SEYSSO Carbon v sobě kombinuje funkčnost, efektivitu a vysokou kvalitu. Nabízí tři režimy "jemné čištění", "čištění" a "bělení". Je dodáván se dvěmi kartáčkovými hlavicemi a praktickým a elegantním cestovním pouzdrem.
Produkt již není v nabídce
Kód zboží:
SEY02
Značka:
Popis

VYLEPŠENÁ RYCHLOST


Rychlost přes 96 000 pohybů (48 000 kmitů) za minutu, kterou profesionální sonický kartáček SEYSSO Carbon vyvíjí při programu bělení, z něj činí unikátní prostředek k odstranění jak zubního plaku, tak i skvrn způsobených kávou, čajem či kouřením.

3 PROGRAMY


Rozdílné programy s různou rychlostí pohybů vláken umožňují přizpůsobit si kartáček přesně podle vašich osobních potřeb.
Můžete vybírat ze tří různých programů:

  • Čistění (82 000) je program určený pro každodenní ústní hygienu. Hlavice vyvine 82 000 pohybů za minutu, což zaručuje dokonalé vyčištění zubů a dásní.

  • Jemné čištění (62 000) je určeno lidem, které trápí problémy s dásněmi, citlivé zuby nebo mají zvláštní doporučení od lékaře. S náhradní antibakteriální hlavicí SEYSSO Carbon se kartáček v programu jemné čištění hodí pro děti od 4 let.

  • Bělení (96 000) je program, který vrátí vašim zubů jejich přirozenou bílou barvu. Díky 96 000 pohybům za minutu kartáček odstraňuje plak a účinně bojuje proti vzniku zubního kamene.TECHNOLOGIE DYNAMICKÉHO ČIŠTĚNÍ (DCT)


Výjimečně rychlé pohyby vláken sonického kartáčku vyvolávají kavitační efekt. Jeho výsledkem je vytvoření tisíců mikroskopických bublin, které transportují zubní pastu a kyslík do míst, která se jen velmi obtížně čistí.

ELEGANTNÍ DESIGN


Profesionální sonický kartáček SEYSSO je vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Jeho matný povrch je příjemný na dotek a zároveň brání tomu, aby kartáček při čištění zubů vyklouzl z ruky.

AUTOMATICKÝ ČASOVAČ


Kartáček je vybaven automatickým časovačem. Ten pomáhá každému uživateli čistit si zuby tak dlouho, jak doporučují stomatologové.

LITHIUM-IONTOVÁ BATERIE


Při používání dvakrát denně po dobu dvou minut vydrží kartáček až 6 týdnů bez nabíjení. Díky této mimořádné výkonnosti baterie, patří SEYSSO Professional mezi sonické kartáčky s nejdelší výdrží.

MAGNETICKÉ POUZDRO


Cestování se sonickým zubním kartáčkem nebylo nikdy tak snadné. Jeho elegantní magnetické pouzdro navíc slouží jako nabíječka.
Hodnocení
5

Hodnotilo 6 uživatelů.
5
1
0
0
0