Všechny naše pobočky jsou od 22. 10. 2020 uzavřeny. Stále však můžete nakupovat bezpečně a pohodlně online.

Doprava zdarma
SWISSDENT exkluzivní dárková sada v luxusním pouzdru Maison Mollerus
Doprava zdarma

SWISSDENT exkluzivní dárková sada v luxusním pouzdru Maison Mollerus

SWISSDENT exkluzivní cestovní set - bělicí pasta SWISSDENT Extreme, 50 ml + zubní kartáček SWISSDENT Profi v luxusním pouzdru Maison Mollerus. Unikátní spojení dvou luxusních švýcarských značek zaměřených na vysokou kvalitu produktů vyráběných přímo ve Švýcarsku. Kompletní popis
Skladem nad 5 ks
Značka: Swissdent
Kód zboží: 19031
Popis
Unikátní spojení dvou luxusních švýcarských značek zaměřených na vysokou kvalitu produktů vyráběných přímo ve Švýcarsku.

SWISSDENT EXTREME, bělicí zubní pasta patřící mezi bestsellery na poli efektivního a současně šetrného bělení zubů. Patentovaná formule tvořená přírodními enzymy a kalcium peroxidem napomáhá odstranit intenzivní pigmentace způsobené např. konzumací kávy, červeného vína či kouřením. Koenzym Q10 pečuje o zdraví dásní. Pasta představuje optimální ochranu proti vzniku zubnímu kazu. S hodnotou abrazivity 40 se řadí mezi nejméně abrazivní bělicí pasty na trhu. Neobsahuje SLS (sodium lauryl sulfát) - pěnivý prostředek, jemuž je přičítán podíl na vzniku aftů.

Zubní kartáček PROFI COLOURS má patentovaný konvexní zástřih vláken, jenž dokonale kopíruje povrch zubu a díky tomu efektivně odstraňuje zubní plak a pigment z povrchu skloviny. Design rukojeti byl navržen podle ergonomie zubařských nástrojů, což umožňuje jeho perfektní ovládání.

Produkty SWISSDENT jsou uloženy v luxusním pouzdru značky Maison Mollerus, švýcarského výrobce kožených kabelek, zavazadel a doplňků. Bylo vyrobeno ručně, v exkluzivní červené edici pouze pro SWISSDENT.
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen
Hodnotit
Doporučené produkty

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MDDr. Nikolleta Benešová
odborná konzultace dentální péče
Pavlína Ditrichová
odborná konzultace kosmetiky
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny