SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50

Swissdent

Švýcarská profesionální dentální kosmetika.

SWISSDENT je švýcarská společnost zabývající se vývojem produktů dentální kosmetiky. Byla založena v roce 2006 doktorem zubní medicíny Václavem Velkoborským a sídlo má v Curychu.

Cílem společnosti je nabízet produkty dentální péče, které dokáží zesvětlit povrch zubu pomocí šetrných a přesto velmi účinných metod. Díky rozsáhlým a dlouholetým zkušenostem z oblasti kosmetické stomatologie, získané pomocí sofistikovaného výzkumu i praktických testů, se podařilo vyvinout unikátní bělící formuli. Výsledkem je vysoce kvalitní a luxusní řada produktů s inovativním složením, které je chráněno patentem.

Patentovaná formule
SWISSDENT produkty využívají kombinaci přírodních enzymů a mikronizované peroxidové složky, aniž by bylo potřeba používat silikáty s vysokou hodnotou abrazivity dentinu (RDA). Enzymy papain a bromelain jsou zkombinovány s patentovaným mikronizovaným kalcium peroxidem v bezpečné koncentraci 0,1 % do extra účinné formule. Zatímco peroxid v bezpečném množství šetrně bělí, enzymy velmi efektivně odstraňují proteinovou vrstvu na povrchu zubu, tedy i zubní plak a vnější zabarvení.

Mikronizovaný kalcium peroxid účinkuje i mezi krystaly zubní skloviny kde chemickou reakcí zprůhledňuje molekuly pigmentů. Proto doporučujeme po použití bělicí pasty ústa nevyplachovat, ale pastu pouze vyplivnout, aby kalcium peroxid mohl působit co nejdéle. Několik minut po čištění je vhodné použít ústní výplach, který podporuje účinky zubní pasty. Zubní pasty neobsahují SLS (sodium lauryl sulfát), pěnivý prostředek, jemuž je přičítán podíl na vzniku aftů a dráždivý účinek na citlivou ústní sliznici. Mají také velmi nízkou abrazivitu a jsou celkově velice šetrné.

SWISSDENT - dentální kosmetika pro bílé zuby
SWISSDENT v posledních letech určuje směr v dentální kosmetice, jak byste očekávali od luxusní značky prémiové zubní kosmetiky. Přípravky pečují o zuby jemně a efektivně. Nezáleží na tom, zda potřebujete intenzivní bělení, jemné zesvětlení nebo jen chcete odpovědně pečovat o své zuby a dásně vysoce kvalitními přípravky. SWISSDENT je vždy správná volba, neboť poskytuje řešení pro všechny vaše požadavky.Produkty