Doprava zdarma
Doprava zdarma

SWISSDENT EXTREME ft. MAISON MOLLERUS

Geniální propojení dvou luxusních značek vyráběných ve Švýcarsku: kosmetická taštička MAISON MOLLERUS v exkluzivní černé edici vytvořená pouze pro SWISSDENT a intenzivní bělicí zubní pastu SWISSDENT EXTREME se zubním kartáčkem SWISSDENT COLOURS Soft Medium. Kompletní popis
2 199,00 Kč/1 ks
Skladem > 5 ks
Ihned na
Značka: Swissdent
Kód zboží: 19023
Popis

SWISSDENT EXTREME ft. MAISON MOLLERUS

Produkty SWISSDENT jsou uloženy v luxusní taštičce MAISON MOLLERUS, tradiční švýcarské značky kožených kabelek, zavazadel a doplňků.
Ať už jako kosmetická taštička nebo pouzdro do kabelky pro denní nezbytnosti – klasická, elegantní a prvotřídně řemeslně provedená. Zhotovena je z ručně vyráběného potahovaného plátna VINERUS s podšívkou ze sametové textilie připomínající Alcantaru. Luxusní detail tvoří propracovaný stříbrný zip.

A díky spolupráci značek SWISSDENT a MAISON MOLLERUS získáte v hodnotě taštičky (99 CHF) zubní pastu a kartáček zdarma.

SWISSDENT EXTREMEE bělicí zubní pasta patřící mezi bestsellery na poli efektivního a současně šetrného bělení zubů. Patentovaná formule tvořená přírodními enzymy a kalcium peroxidem napomáhá odstranit intenzivní pigmentace způsobené např. konzumací kávy, červeného vína či kouřením. Koenzym Q10 pečuje o zdraví dásní. Pasta představuje optimální ochranu proti vzniku zubnímu kazu. S hodnotou abrazivity 40 se řadí mezi nejméně abrazivní bělicí pasty na trhu. Neobsahuje SLS (sodium lauryl sulfát) - pěnivý prostředek, jemuž je přičítán podíl na vzniku aftů.

Zubní kartáček PROFI COLOURS má patentovaný konvexní zástřih vláken, jenž dokonale kopíruje povrch zubu a díky tomu efektivně odstraňuje zubní plak a pigment z povrchu skloviny. Design rukojeti byl navržen podle ergonomie zubařských nástrojů, což umožňuje jeho perfektní ovládání.
Hodnocení
5
Ohodnotit
1
0
0
0
0
Hodnotil 1 uživatel.

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Vokůrková
odborná konzultace dentální péče
Valentyna Nikolenko
odborná konzultace doplňků stravy
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny