Osobní odběr zdarma, doprava od 49 Kč nebo zdarma u objednávek nad 990 Kč. Všechny prodejny opět otevřeny!

SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Doprava zdarma
Seysso Oxygen O-Sonic White sonický kartáček
Seysso Oxygen O-Sonic White sonický kartáčekSeysso Oxygen O-Sonic White sonický kartáčekSeysso Oxygen O-Sonic White sonický kartáčekSeysso Oxygen O-Sonic White sonický kartáček

Seysso Oxygen O-Sonic White sonický kartáček

2x
SEYSSO Oxygen O-Sonic je luxusní zubní kartáček z nejnovější řady výrobků SEYSSO Oxygen. Je neuvěřitelně jemný a zároveň dostatečně účinný, takže vaše zuby budou bezpečnou cestou opět přirozeně bílé.
Produkt již není v nabídce
Kód zboží:
SEY04OX
Značka:
Popis

VYLEPŠENÁ RYCHLOST


V programu bělení vyvine kartáček SEYSSO Oxygen O-Sonic rychlost přes 96 000 pohybů za minutu (48 000 kmitů, 2 pohyby do strany složí 1 kmit). Proto je velmi účinný při likvidaci zubního plaku a odstraňování pigmentace zubů způsobené čajem, kávou či kouřením.

3 PROGRAMY


Tři různé programy umožňují přizpůsobit kartáček přesně podle vašich osobních potřeb.

  • Čištění (82 000) je program vhodný pro každodenní ústní hygienu. Kartáček při něm vyvine rychlost až 82 000 pohybů za minutu, což zaručuje, že jsou vaše zuby i dásně perfektně čisté.

  • Jemné čištění (62 000) je určeno pro osoby se zánětem dásní, citlivými zuby nebo pro pacienty, kteří mají zvláštní doporučení od zubního lékaře. Pokud je kartáček v tomto programu používán s náhradními hlavicemi SEYSSO Oxygen Sensitive, je vhodný i pro děti od 4 let.

  • Bělení (96 000) tento program s výkonem až 96 000 pohybů za minutu účinně bojuje proti zubnímu kameni, zabraňuje vzniku nežádoucího plaku a navrací zubům jejich přirozenou bělost.TECHNOLOGIE DYNAMICKÉHO ČIŠTĚNÍ (DCT)


Výjimečně rychlé pohyby vláken zubního kartáčku způsobují kavitační efekt, jehož výsledkem je vytvoření tisíců mikroskopických bublin. Ty transportují zubní pastu a kyslík do prostor mezi zuby, které lze jen velmi obtížně vyčistit.

AUTOMATICKÝ ČASOVAČ


Kartáček je vybaven automatickým časovačem, díky kterému si budete čistit zuby tak dlouho, jak doporučují zubní lékaři.

ELEGANTNÍ DESIGN


Sonický kartáček SEYSSO Oxygen je vyroben z kvalitních materiálů. Jeho moderně elegantní design zdůrazňují hliníkové detaily a diskrétní LED panel.

CESTOVNÍ POUZDRO


Měkké a kompaktní cestovní pouzdro je praktickým řešením proto, aby i na cestách zůstal váš zubní kartáček dokonale čistý.

ODOLNOST VŮČI VODĚ


Zubní kartáček je vodotěsný s klasifikací IPX-7. Což znamená, že může být ponořen až 1 metr pod hladinou po dobu 30 minut.

DVA DRUHY HLAVIC


Sada obsahuje dva typy výměnných hlavic:

  • Čistící hlavice SEYSSO Oxygen - Speciální tvar vláken zaručuje účinné čištění zubů a odstranění skvrn z jejich povrchu. Zároveň také brání vzniku zubního plaku, kamene a kazu. Krom toho mají vlákna kartáčku modrou barvu, která svou intenzitou signalizuje, kdy je čas hlavici vyměnit.

  • Hlavice SEYSSO Oxygen pro jemné čištění - Navržena pro pohodlné čištění všem, kdo trpí zánětem dásní či citlivými zuby. Měkká vlákna jsou přesně střižena tak, aby účinně čistila zuby a zároveň jemně masírovala dásně. Hlavice je vhodná pro děti od čtyř let.


Hodnocení
5

Hodnotili 2 uživatelé.
2
0
0
0
0