Seysso náhradní hlavice Oxygen Ortho, 2 ks

Kartáčkové hlavice speciálně navržené pro péči o ústa s pevnými rovnátky, kterou lze navíc použít jako účinnou škrabku na jazyk. Kompletní popis
205,00 Kč/1 ks
Skladem 2 ks
Ihned na
Značka: Seysso
Kód zboží: PBSEO
Popis
Kartáčkové hlavice speciálně navržené pro péči o ústa s pevnými rovnátky. Vlákna hlavice mají speciální design, využívají uspořádání „v-trim“. Což znamená, že vnější vlákna jsou delší, a vlákna ve středu hlavice jsou kratší, tak aby se vnější vlákna dostala kolem zámečků rovnátek k samotným zubům. Díky uspořádní do tvaru písmene V jsou vlákna efektivnější při čištění. Zaoblené konce vláken jsou jemné pro dásně. Vlákna jsou uspořádány v 20 hustých svazcích, takže snadno odstraňují povlak a zabarvení. Hlavice je pogumovaná, pohlcuje tak vibrace, kterou jsou u běžných hlavic pro část uživatelů nepříjemné. Druhá strana kartáčkové hlavice slouží jako efektivní škrabka na jazyk.

Každá hlavice je vybavena plastovým krytem, který ji chrání proti nečistotám. Jednotlivé hlavice v balení lze snadno rozlišit, jsou na nich natištěny ikony, takže si tu svou nepopletete.

Pro dosažení nejlepších výsledků čištění měňte kartáčkové hlavice každé 3 měsíce.

Balení obsahuje 2 kusy kartáčkových hlavic.

Kartáčkové hlavice jsou kompatibilní se sonickými kartáčky SEYSSO.
Hodnocení
4
Ohodnotit
0
1
0
0
0
Hodnotil 1 uživatel.

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny