SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Seysso Baby-Penguin 0-18 měsíců, náhradní hlavice 2 ks

Seysso Baby-Penguin 0-18 měsíců, náhradní hlavice 2 ks

1x
Kombinace drobné hlavice a jemných vláken kartáčku zcela přesně čistí dětské zoubky a brání podráždění a nepříjemným pocitům v ústech. Pěstujte ve svých dětech zdravé návyky.
Skladem pro nákup online 2 ks
Můžete mít ihned na 11 prodejnách. Zjistit dostupnost
150 Kč včetně DPH
Kód zboží:
SEB0201
Značka:
Popis
Pravidelná výměna hlavic u sonických zubních kartáčků je velmi důležitá. Použitá vlákna snižují účinnost kartáčku a mohou způsobovat podráždění dásní. Krom toho se v hlavici tvoří bakterie, které mohou být škodlivé pro zdraví dítěte. Z těchto důvodů zubní lékaři doporučují měnit hlavici alespoň jednou za 3 měsíce nebo dokonce častěji, a to hlavně pokud uživatel prodělal infekci ústní dutiny, jako je například respirační onemocnění. Dodržování těchto doporučení je ve vztahu ke zdraví dětí velmi důležité.

S ohledem na výše zmíněné rady navrhli specialisté v SEYSSO sonický kartáček s vyměnitelnými hlavicemi, které splňují potřeby nejmenších dětí. Zubní kartáček lze používat od čištění prvních zubů. Díky drobné hlavici a jemným vláknům kartáček zcela přesně čistí zuby dítěte, aniž by způsoboval podráždění či nepříjemné pocity v ústech.

Tato hlavice je navržena pro věk 0- 18 měsíců.

Hlavice neobsahuje ftaláty, BPA ani PVC.
Hodnocení
5

Hodnotil 1 uživatel.
1
0
0
0
0