Seysso Baby-Penguin 0-18 měsíců, náhradní hlavice 2 ks

Kombinace drobné hlavice a jemných vláken kartáčku zcela přesně čistí dětské zoubky a brání podráždění a nepříjemným pocitům v ústech. Pěstujte ve svých dětech zdravé návyky. Kompletní popis

Již brzy budete mít možnost objednat plně kompatibilní produkt i náhradní hlavice.

Skladem nad 5 ks
Ihned na
Značka: Seysso
Kód zboží: SEB0201
Popis
Pravidelná výměna hlavic u sonických zubních kartáčků je velmi důležitá. Použitá vlákna snižují účinnost kartáčku a mohou způsobovat podráždění dásní. Krom toho se v hlavici tvoří bakterie, které mohou být škodlivé pro zdraví dítěte. Z těchto důvodů zubní lékaři doporučují měnit hlavici alespoň jednou za 3 měsíce nebo dokonce častěji, a to hlavně pokud uživatel prodělal infekci ústní dutiny, jako je například respirační onemocnění. Dodržování těchto doporučení je ve vztahu ke zdraví dětí velmi důležité.

S ohledem na výše zmíněné rady navrhli specialisté v SEYSSO sonický kartáček s vyměnitelnými hlavicemi, které splňují potřeby nejmenších dětí. Zubní kartáček lze používat od čištění prvních zubů. Díky drobné hlavici a jemným vláknům kartáček zcela přesně čistí zuby dítěte, aniž by způsoboval podráždění či nepříjemné pocity v ústech.

Tato hlavice je navržena pro věk 0- 18 měsíců.

Hlavice neobsahuje ftaláty, BPA ani PVC.
Hodnocení
4,5
Ohodnotit
2
1
0
0
0
Hodnotili 3 uživatelé.

Vybrané dotazy a články

Elektrický zubní kartáček pro dítě

Dobrý den, doporučili byste používat elektrický zubní kartáček dítěti ve věku 2 let? Pokud ano, můžete mi prosím doporučit nějaký konkrétní typ? Předem moc děkuji.
Jana

Elektrické zubní kartáčky

Dobrý den, prosím o doporučení elektrického zubního kartáčku Philips pro miminko 13m a pro 10letého chalpce. Děkuji.
Monika

Sonický kartáček Seysso pro 2leté dítě

Dobrý den, mám dotaz ohledně sonického kartáčku pro 2leté dítě. Jedná se o Seysso Baby 0-3. Doma s přítelem používáme sonické a naše dítko si ho pořád pouští a strká do pusy. Čistí si zoub...
Jitka

Dětský sonický kartáček

Dobrý den, synovi je dva a čtvrt roku, a i když čistíme zuby dvakrát denně od prvního zoubku, tak je to pokaždé poměrně boj. Příliš nefungují knížky o čištění, ani písničky v tv. Myslíte s...
Adéla

Sonický kartáček pro dítě (18 měsíců)

Dobrý den. Lze prosím používat sonický kartáček pro 1,5r dítě? Našla jsem v nabídce jeden. Foreo lze také používat? Moc děkuji.
Irena

Elektrický kartáček Seysso

Dobrý den, minulý rok jsem u vás koupila el. kartáček Seysso. Nyní sháním náhradní hlavice a nemohu je nikde najít. Je možné na tento kartáček koupit hlavice jiné značky? Děkuji.
Eva
Další dotazy a články najdete v naší poradně
nebo nám rovnou napište

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny