❤️ Dnešní akce pro Vás: K nákupu dvou balení mezizubních kartáčků TePe Original od nás dostanete praktický stojánek na mezizubní kartáčky jako dárek.

Seysso Baby-Penguin 0-18 měsíců, náhradní hlavice 2 ks

Kombinace drobné hlavice a jemných vláken kartáčku zcela přesně čistí dětské zoubky a brání podráždění a nepříjemným pocitům v ústech. Pěstujte ve svých dětech zdravé návyky. Kompletní popis
75,00 Kč/1 ks
Skladem 1 ks
Ihned na
Značka: Seysso
Kód zboží: SEB0201
Popis
Pravidelná výměna hlavic u sonických zubních kartáčků je velmi důležitá. Použitá vlákna snižují účinnost kartáčku a mohou způsobovat podráždění dásní. Krom toho se v hlavici tvoří bakterie, které mohou být škodlivé pro zdraví dítěte. Z těchto důvodů zubní lékaři doporučují měnit hlavici alespoň jednou za 3 měsíce nebo dokonce častěji, a to hlavně pokud uživatel prodělal infekci ústní dutiny, jako je například respirační onemocnění. Dodržování těchto doporučení je ve vztahu ke zdraví dětí velmi důležité.

S ohledem na výše zmíněné rady navrhli specialisté v SEYSSO sonický kartáček s vyměnitelnými hlavicemi, které splňují potřeby nejmenších dětí. Zubní kartáček lze používat od čištění prvních zubů. Díky drobné hlavici a jemným vláknům kartáček zcela přesně čistí zuby dítěte, aniž by způsoboval podráždění či nepříjemné pocity v ústech.

Tato hlavice je navržena pro věk 0- 18 měsíců.

Hlavice neobsahuje ftaláty, BPA ani PVC.
Hodnocení
5
Ohodnotit
5
1
0
0
0
Hodnotilo 6 uživatelů.

Vybrané dotazy a články

Sonický kartáček Seysso pro 2leté dítě

Dobrý den, mám dotaz ohledně sonického kartáčku pro 2leté dítě. Jedná se o Seysso Baby 0-3. Doma s přítelem používáme sonické a naše dítko si ho pořád pouští a strká do pusy. Čistí si zoub...
Jitka

Elektrické zubní kartáčky

Dobrý den, prosím o doporučení elektrického zubního kartáčku Philips pro miminko 13m a pro 10letého chalpce. Děkuji.
Monika
Další dotazy a články najdete v naší poradně
nebo nám rovnou napište

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Iveta Bulínová
odborná konzultace kosmetiky
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny