SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Doprava zdarma
Oral-B PRO 900 Sensi UltraThin elektrický kartáček

Oral-B PRO 900 Sensi UltraThin elektrický kartáček

Oral-B PRO 900 Sensitive Ultra Thin s 3D oscilačně-rotační technologií svými vlákny obklopí každý zub zvlášť a zajistí jeho vyčištění dynamickým 3D pohybem.

Koupí získáváte záruku 100 dní vrácení peněz (pravidla zde)!

Skladem pro nákup online více než 5 ks
Můžete mít ihned na 2 prodejnách. Zjistit dostupnost
1 629 Kč včetně DPH
Kód zboží:
OBPRO900
Značka:
Popis
Kulatá kartáčková hlava čistí lépe a udržuje zdravější dásně.*

Kulatá kartáčková hlava Oral-B kopíruje tvar každého zubu lépe než běžný manuální zubní kartáček. Ultra-jemná kartáčková hlavice Sensi Ultra Thin je šetrná k zubům a dásním, nekompromisní k zubnímu plaku. Výsledkem jsou čistější zuby a zdravější dásně.

Čistěte si zuby správnou dobu

Zabudovaný časovač vám pomůže čistit si zuby nejméně dvě minuty, což je minimální doba, kterou doporučují zubní lékaři a hygienisté.

Až 2 týdny čištění na jedno nabití

Oral-B PRO 900 má moderní baterii, která zajišťuje až dva týdny pravidelného používání. Nabíječku tak můžete klidně nechat doma i při cestě na dovolenou.

Kartáčkové hlavy navržené ve spolupráci se zubními lékaři

Vyměnitelné kartáčkové hlavy Oral-B jsou navrženy tak, aby je šlo bez problému nasadit na váš zubní kartáček. Mají řadu speciálních funkcí, takže přinášejí úžasné výsledky. Zaoblené konce jsou například šetrnější k dásním, zkosená vlákna lépe čistí mezizubní prostory a ultra tenká vlákna UltraThin zajišťují extra jemné čištění.

Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen Hodnotit