Akce
Akce

Kikadu králíček muchláček, starorůžová

Muchláček Králíček není jen roztomilý kamarád, ale i ultra měkký díky dvou vrstvám měkké látky. Králíček je nádherný dárek k narození miminka či křtu. Něžná hračka do postýlky pro příjemné usínání vašeho miminka. Kompletní popis
549 Kč
Ušetříte 165 Kč (30 %)
?
384,00 Kč/1 ks
Není skladem pro nákup online
Značka: Kikadu
Kód zboží: KI1814605
Popis

Kikadu králíček muchláček, starorůžová

Králíček je vyroben z organické bavlny a plněn recyklovaným polyesterem. Je pohodlný do dětské ručičky. Dodává pocit bezpečí a blízkosti.

Udržitelné hračky a doplňky německé značky Kikadu jsou vyráběny z certifikovaných bio materiálů. Certifikované bio materiály, ze kterých jsou vyráběny výrobky značky Kikadu, pocházejí z výrobního závodu v Indii. Přírodní kaučuk je extrahován a zpracováván na Srí Lance. Originální design výrobků Kikadu je vyvíjen v Německu. Výplně výrobků Kikadu jsou vyrobeny z recyklovaných PET lahví a pomáhají snižovat emise skleníkových plynů. Jsou lepší alternativou k přírodním výplním, které mají při nedokonalém vysušení tendenci k tvoření plísní. Finální výroba probíhá v pečlivě vybrané továrně na Srí Lance za férových pracovních podmínek pro místní zaměstnance.

Hračka je bezpečná a vhodná pro děti od narození.

Certifikováno GOTS. Lze prát v pračce na 30°.

Rozměry: 28,5 x 28,5 x 3,5 cm
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen
Hodnotit

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny