Outlet
Outlet

UltraDEX cestovní ústní výplach remineralizační a bělicí, 50 ml

Remineralizační a bělicí ústní výplach s patentovanou technologií dokonale remineralizuje, má bělicí účinky a prokazatelně eliminuje bakterie způsobující špatný dech. Kompletní popis
98,00 Kč/100 ml
Není skladem pro nákup online
Ihned na
Značka: UltraDEX
Kód zboží: UDX29B
Popis
Formule SensiShield(R) s micro-hydroxyapatitem remineralizuje zubní sklovinu a zanechává ji hladší a jasnější s menší afinitou pro pigmentace. Vytváří ochrannou vrstvu na zubní sklovině, díky čemuž jsou zuby méně citlivé na kyselé apod.

Patentovaná technologie IQ+ ActiveOxi Technology(TM) obsahuje stabilizovaný oxid chloričitý, který dle klinických studií prokazatelně eliminuje bakterie způsobující špatný dech a zajišťuje jeho svěžest až po dobu 12 hodin!

Objem: 50 ml
Složení
Aqua, Hydroxyapatite, Glycerin, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Sodium Monofluorophosphate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Saccharin, Trisodium Phosphate, Sodium Chlorite, Menthone Glycerin Acetal, Sodium Benzoate, Sodium Citrate, Citric Acid, Gellan Gum, Sodium Bicarbonate, Limonene, Linalool. Obsahuje monofluorofosforečnan sodný (660 ppm) Neobsahuje alkohol, je vhodný pro vegany a celiaky. Kosher produkt.
Použití
Ústní výplach je vhodný pro každodenní používání.
Hodnocení
4,5
Ohodnotit
2
1
0
0
0
Hodnotili 3 uživatelé.

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Iveta Bulínová
odborná konzultace kosmetiky
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny