SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
UltraDEX cestovní ústní výplach remineralizační a bělicí, 50 ml

UltraDEX cestovní ústní výplach remineralizační a bělicí, 50 ml

Remineralizační a bělicí ústní výplach s patentovanou technologií dokonale remineralizuje, má bělicí účinky a prokazatelně eliminuje bakterie způsobující špatný dech.
Produkt již není v nabídce
Kód zboží:
UDX29B
Značka:
Popis
Formule SensiShield(R) s micro-hydroxyapatitem remineralizuje zubní sklovinu a zanechává ji hladší a jasnější s menší afinitou pro pigmentace. Vytváří ochrannou vrstvu na zubní sklovině, díky čemuž jsou zuby méně citlivé na kyselé apod.

Patentovaná technologie IQ+ ActiveOxi Technology(TM) obsahuje stabilizovaný oxid chloričitý, který dle klinických studií prokazatelně eliminuje bakterie způsobující špatný dech a zajišťuje jeho svěžest až po dobu 12 hodin!

Objem: 50 ml
Složení
Aqua, Hydroxyapatite, Glycerin, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Sodium Monofluorophosphate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Saccharin, Trisodium Phosphate, Sodium Chlorite, Menthone Glycerin Acetal, Sodium Benzoate, Sodium Citrate, Citric Acid, Gellan Gum, Sodium Bicarbonate, Limonene, Linalool. Obsahuje monofluorofosforečnan sodný (660 ppm) Neobsahuje alkohol, je vhodný pro vegany a celiaky. Kosher produkt.
Použití
Ústní výplach je vhodný pro každodenní používání.
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen Hodnotit