SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Tisserand Juniper Berry Organic esenciální olej z jalovce, 9 ml

Tisserand Juniper Berry Organic esenciální olej z jalovce, 9 ml

Juniperus communis (lat.), Juniper (ang.), organický
Skladem pro nákup online více než 5 ks
Můžete mít ihned na 13 prodejnách. Zjistit dostupnost
419 Kč včetně DPH
Kód zboží:
EO123
Značka:
Popis
Juniperus communis (lat.), Juniper (ang.), organický
Čistící, oživující a posilující olej z jalovce (extrakt plodů jehličnatého keře rostoucího v Nepálu) je zvláště vhodný na masáže a do koupelí. Jalovec posiluje mysl a čistí pokožku. Doporučujeme mísit s olejem z cypřiše, šalvěje a santalového dřeva.
Obsah: 9 ml
Upozornění: Jen pro vnější použití! Neaplikujte neředěný roztok přímo na pokožku. Vyhněte se kontaktu s očima. Udržujte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do 1 roku.
Tento olej prošel náročným hodnocením podle požadavků britské organizace Soil Association Certification, která má jedny z nejpřísnějších požadavků na bio kosmetiku vůbec. Tento esenciální olej tak může být označovány slovem „ORGANIC“ a používat logo Soil Association. Díky tomuto označení je spotřebitel okamžitě informován o tom, že produkt neobsahuje škodlivé látky jako parabeny, ftaláty, SLS, syntetické vůně a geneticky modifikované složky. Rostliny, ze kterých je certifikovaný olej Tisserand získáván, jsou pěstovány na biofarmách, kde je zakázáno používat pesticidy, syntetická hnojiva a geneticky modifikované látky. Aby mohl kosmetický výrobek užívat označení ORGANIC, musí obsahovat minimálně 95% podíl organických složek ekologického původu. Srovnatelné požadavky na bio kosmetiku má francouzský Ecocert či německý BDIH.
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen Hodnotit