Terranova živý multivitamín pro děti od 4 let

Doplněk stravy pro od 4 do 12 let, 50 vegetariánských kapslí 100% BEZ PŘÍDATNÝCH LÁTEK, 100% VEGAN Kompletní popis
Produkt nelze zakoupit
Značka: Terranova
Kód zboží: TN4385
Popis
• 13 vitamínů
• 10 minerálů
• DHA omega-3 mastné kyseliny (DHA – kyselina dokosahexaenová získaná z mořských řas)
• zdraví prospěšné rostlinné ingredience
• určeno pro děti ve věku od 4 do 12 let
• zajišťuje vyvážený příjem mikroživin
• zlepšuje kvalitu života vašeho dítěte

Multivitamíny pro děti jsou účinným a prvotřídním doplňkem stravy, který poskytuje vyvážený příjem vitamínů a minerálů. Přípravek je doplněn o rostlinné ingredience, které obsahují širokou škálu fytonutrientů, jež mají mimořádně příznivý vliv na zdraví a celkovou pohodu dítěte. Fytonutrienty jsou živiny rostlinného původu a obsahuje je špenát, brokolice, pampeliškové listy, řeřicha, ostružiny, šťáva z červené řepy, stabilizované rýžové otruby a spirulina, tedy potraviny, které mezi dětmi nejsou oblíbené.
Magnifood
Špenátové listy jsou bohaté na vlákninu, karotenoidy (lutein a zeaxantin), vitamín C a K, foláty a mangan.
Řasa spirulina je z hlediska výživy výjimečná zastoupením bílkovin, které tvoří až 70 % jejího celkového objemu. Spirulina je populární nejen pro vysoký obsah aminokyselin, ale i pro vysoký obsah vitamínu E, rostlinných pigmentů s antioxidačním účinkem (chlorofyl, betakaroten), minerálů a vitamínů skupiny B včetně vitamínu B12. Spirulina je pro lidský organismus velmi prospěšná a její zastoupení ve stravě má pozitivní vliv na zdraví a zachování celkové pohody.
Stabilizované rýžové otruby jsou nejbohatším zdrojem vitamínu E a jeho izomerů, vitamínů skupiny B, minerálů, vlákniny a esenciálních mastných kyselin. Dále obsahují více než 100 různých antioxidačních sloučenin, jako je kyselina alfa-lipoová, která pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály a obnovuje hladiny vitamínů E a C. Rýžové otruby jsou rovněž bohaté na koenzym Q10 a enzym – superoxid dismutáza, který je odpovědný za ochranu buněk před oxidačním stresem.
Pampeliškové listy obsahují zdraví prospěšné látky. Mezi nejvýznamnější patří sesquiterpenové laktony, kvercetin, fenolové kyseliny, draslík a inulin.
Ostružiny jsou známé svým vysokým obsahem vlákniny, vitamínů C a K, niacinu, anthocyaninů a manganu.
Řeřicha je vynikajícím zdrojem vápníku, železa, síry, vitamínu B6 a folátů.

Dávkování: 2 kapsle denně s jídlem, možno kapsli otevřít a obsah vysypat do jogurtu nebo smoothie.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu.
Složení
Složení: dvě vegetariánská kapsle obsahuje: % DDD* MAGNIFOOD COMPLEX 330mg Poskytuje: Spirulina (spirulina platensis) 100mg Stabilizované rýžové otruby 50mg Červená řepa šťáva a listy** (sušené mrazem) 50mg Ostružina plod** (sušená mrazem) 50mg Špenát list** (sušené mrazem) 20mg Brokolice klíčky** (sušené mrazem) 20mg Řeřicha** (sušené mrazem) 20mg Pampeliška list ** (sušené mrazem) 20mg Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 150mg Vitamín C (Ca, Mg, Zn askorbát) 50mg 63 Kalcium (karbonát, citrát, askorbát) 50mg 6 Magnesium (oxid, askorbát) 25mg 7 DHA (kyselina dokosahexaenová – z oleje z řas) 25mg Niacinamid 8mg 50 Vitamín E (d-alfa tokoferol sukcinát – 7,5IU) 5mg 42 Kyselina pantothenová (pantethonát vápníku) 5mg 83 Železo (bisglycinát) 5mg 36 Zinek (askorbát) 3mg 30 Vitamín B2 (riboflavin) 1mg 71 Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 1mg 71 Vitamín B1 (thiamin mononitrát) 0,8mg 73 Mangan (bisglycinát) 0,5mg 25 Vitamin A (palmitát – 1,333IU) 400µg 50 Měď (glukonát) 0,3mg 30 Kyselina listová (l-methylfolát vápenatý) 200µg 100 Jód (jodid draselný) 75µg 50 Biotin 50µg 100 Selen (selenometionin) 20µg 36 Chrom (pikolinát) 10µg 25 Vitamín K1 (phytomenadion) 10µg 13 Vitamín D3 (vegan cholakalciferol – 2000IU) 5µg 100 Molybden (sodík molybden) 2,5µg 5 Vitamín B12 (methylkobalamin) 2µg 80 * Doporučená denní dávka dle EU. ** Z kontrolovaného organického zdroje. ***CFU – počet živých probiotických organismů (colony forming unit) v čase výroby.
Hodnocení
5
Ohodnotit
5
0
0
0
0
Hodnotilo 5 uživatelů.
Doporučené produkty
Skladem > 5 ks
Ihned na

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Iveta Bulínová
odborná konzultace kosmetiky
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny