Terranova Zinek komplex, 15 mg

Doplněk stravy pro dospělé, 50 vegetariánských kapslí 100% BEZ PŘÍDATNÝCH LÁTEK, 100% VEGAN Kompletní popis
Není skladem pro nákup online
Značka: Terranova
Kód zboží: TN1155
Popis
• přispívá k normální funkci imunitního systému
• hraje důležitou úlohu v mužské reprodukci
• přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky

Zinek je důležitý minerál, který se nachází ve všech orgánech, tkáních a tělních tekutinách. Zinek je nezbytný pro funkci více než 70 enzymů. Výrobek obsahuje zinek ve vysoce využitelné chelátové formě – bisglycinátu zinečnatém. Ta umožňuje jeho optimální absorpci, která je jinak negativně ovlivněna kyselinou fytovou (obsažena v obilovinách), kyselinou šťavelovou (obsažena ve špenátu, čokoládě, čaji) a vápníkem (obsažen v mléčných výrobcích).
Magnifood
Řasa spirulina je bohatým zdrojem zinku a navíc obsahuje enzym superoxid dismutázu, tj. důležitý a tělu vlastní antioxidant, který je důležitý k ochraně tělesných buněk před škodlivým superoxidovým radikálem.
Dýňová semínka a bobule acai obsahují zinek a měd, minerály, jejichž hladina by měla být ve zdravém těle vždy vyrovnaná.
Stabilizované rýžové otruby jsou součástí téměř každého Magnifood komplexu a obsahují mimořádně velké množství mikroživin. Jedná se o jednu z nejvýživnějších potravin na naší planetě. Rýžové otruby obsahují bílkoviny, komplexní uhlohydráty, hořčík, vitamin E a jeho izomery, vitamíny skupiny B, vlákninu a esenciální mastné kyseliny. Kromě toho obsahují více než 100 různých antioxidačních sloučenin, jako je kyselina alfa-lipoová, která pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály a obnovuje hladiny vitamínů E a C. Rýžové otruby dále obsahují koenzym Q10 a enzym – superoxid dismutáza, který je odpovědný za ochranu buněk před oxidačním stresem. Díky speciálnímu způsobu stabilizace je obsah všech potřebných živin v rýžových otrubách maximálně zachován.

Dávkování: 1 kapsle denně s jídlem

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu
Složení
jedna vegetariánská kapsle obsahuje: % DDD* MAGNIFOOD COMPLEX 400mg Poskytuje: Stabilizované rýžové otruby 250mg Spirulina 75mg Dýňová semínka 50mg Acai berry (sušené mrazem)** 25mg Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 95mg Zinek (bisglycinát) 15mg 150 * Doporučená denní dávka dle EU. ** Z kontrolovaného organického zdroje.
Hodnocení
5
Ohodnotit
4
0
0
0
0
Hodnotili 4 uživatelé.

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny