Terranova Zinek komplex, 15 mg

Doplněk stravy pro dospělé, 50 vegetariánských kapslí 100% BEZ PŘÍDATNÝCH LÁTEK, 100% VEGAN Kompletní popis
Není skladem pro nákup online
Ihned na
Značka: Terranova
Kód zboží: TN1155
Popis
• přispívá k normální funkci imunitního systému
• hraje důležitou úlohu v mužské reprodukci
• přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky

Zinek je důležitý minerál, který se nachází ve všech orgánech, tkáních a tělních tekutinách. Zinek je nezbytný pro funkci více než 70 enzymů. Výrobek obsahuje zinek ve vysoce využitelné chelátové formě – bisglycinátu zinečnatém. Ta umožňuje jeho optimální absorpci, která je jinak negativně ovlivněna kyselinou fytovou (obsažena v obilovinách), kyselinou šťavelovou (obsažena ve špenátu, čokoládě, čaji) a vápníkem (obsažen v mléčných výrobcích).
Magnifood
Řasa spirulina je bohatým zdrojem zinku a navíc obsahuje enzym superoxid dismutázu, tj. důležitý a tělu vlastní antioxidant, který je důležitý k ochraně tělesných buněk před škodlivým superoxidovým radikálem.
Dýňová semínka a bobule acai obsahují zinek a měd, minerály, jejichž hladina by měla být ve zdravém těle vždy vyrovnaná.
Stabilizované rýžové otruby jsou součástí téměř každého Magnifood komplexu a obsahují mimořádně velké množství mikroživin. Jedná se o jednu z nejvýživnějších potravin na naší planetě. Rýžové otruby obsahují bílkoviny, komplexní uhlohydráty, hořčík, vitamin E a jeho izomery, vitamíny skupiny B, vlákninu a esenciální mastné kyseliny. Kromě toho obsahují více než 100 různých antioxidačních sloučenin, jako je kyselina alfa-lipoová, která pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály a obnovuje hladiny vitamínů E a C. Rýžové otruby dále obsahují koenzym Q10 a enzym – superoxid dismutáza, který je odpovědný za ochranu buněk před oxidačním stresem. Díky speciálnímu způsobu stabilizace je obsah všech potřebných živin v rýžových otrubách maximálně zachován.

Dávkování: 1 kapsle denně s jídlem

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu
Složení
jedna vegetariánská kapsle obsahuje: % DDD* MAGNIFOOD COMPLEX 400mg Poskytuje: Stabilizované rýžové otruby 250mg Spirulina 75mg Dýňová semínka 50mg Acai berry (sušené mrazem)** 25mg Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 95mg Zinek (bisglycinát) 15mg 150 * Doporučená denní dávka dle EU. ** Z kontrolovaného organického zdroje.
Hodnocení
5
Ohodnotit
5
0
0
0
0
Hodnotilo 5 uživatelů.
Doporučené produkty

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Iveta Bulínová
odborná konzultace kosmetiky
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny