Terranova Vitamín D3 komplex 2000 IU (50 µg)

Doplněk stravy pro dospělé, 50 vegetariánských kapslí 100% BEZ PŘÍDATNÝCH LÁTEK, 100% VEGAN Kompletní popis
Skladem 1 ks
Ihned na
Značka: Terranova
Kód zboží: TN0462
Popis
• přispívá k normální funkci imunitního systému
• přispívá k udržení zdravých kostí a zubů
• přispívá k udržení normální činnosti svalů
• přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu
• vhodný pro vegany a vegetariány

V minulosti byly doplňky stravy s vitamínem D doporučovány pouze pro malé děti. Moderní vědecké studie však spojují nedostatek tohoto vitamínu u dospělých s poruchami imunitního systému a vznikem chronických nemocí.

Společnost Terranova využívá výhradně speciální formu vitamínu D, takzvaný vitamín D3, získaný z lišejníků. Přeměna vitamínu D3 na aktivní formu je velmi rychlá. Hladina vitamínu D v organismu se tak při používání tohoto výrobku rychle zvyšuje.

Magnifood
Listy koriandru obsahují vitamíny K a A, které jsou nezbytné pro optimální vstřebávání vitamínu D a jeho přirozenou syntézu v těle.
Stabilizované rýžové otruby jsou součástí téměř každého Magnifood komplexu a obsahují mimořádně velké množství mikroživin. Jedná se o jednu z nejvýživnějších potravin na naší planetě. Rýžové otruby obsahují bílkoviny, komplexní uhlohydráty, hořčík, vitamin E a jeho izomery, vitamíny skupiny B, vlákninu a esenciální mastné kyseliny. Kromě toho obsahují více než 100 různých antioxidačních sloučenin, jako je kyselina alfa-lipoová, která pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály a obnovuje hladiny vitamínů E a C. Rýžové otruby dále obsahují koenzym Q10 a enzym – superoxid dismutáza, který je odpovědný za ochranu buněk před oxidačním stresem. Díky speciálnímu způsobu stabilizace je obsah všech potřebných živin v rýžových otrubách maximálně zachován.


Dávkování:1 kapsle ob den, ideálně společně s jídlem

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu.
Složení
Složení: jedna vegetariánská kapsle obsahuje: % DDD* MAGNIFOOD COMPLEX 600mg Poskytuje: Stabilizované rýžové otruby 300mg Shitake houby (sušené mrazem)** 75mg Koriandr list (sušené mrazem) ** 75mg Spirulina 75mg Dýňové semínka 75mg Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 118mg Vitamín D3 (vegan cholekalciferol***) 2,000IU/ 50µg 1000 * Doporučená denní dávka dle EU. ** Z kontrolovaného organického zdroje. ** Získaný z lišejníků.
Hodnocení
5
Ohodnotit
5
0
0
0
0
Hodnotilo 5 uživatelů.

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MDDr. Nikolleta Benešová
odborná konzultace dentální péče
Pavlína Ditrichová
odborná konzultace kosmetiky
Ing. Kristýna Corso
odborná konzultace dětského sortimentu
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny