Terranova vitamín D3, 400 IU (10 ug) pro děti od 4 let

Doplněk stravy pro od 4 do 12 let, 50 vegetariánských kapslí 100% BEZ PŘÍDATNÝCH LÁTEK, 100% VEGAN Kompletní popis
Není skladem pro nákup online
Značka: Terranova
Kód zboží: TN4255
Popis
• podílí se na tvorbě kostní hmoty a pomáhá udržovat zdravé kosti
• podporuje zdravou funkci imunitního systému
• vhodný pro vegany a vegetariány

Tento doplněk stravy je zdrojem veganského cholekalciferolu a prospěšných živin se synergickým efektem. Společnost Terranova používá výlučně speciální formu vitamínu D, takzvaný vitamín D3, získaný z lišejníků. Tato forma zajišťuje rychlé zlepšení hladiny vitamínu D v organismu.

Magnifood:
Koriandrové listy obsahují vitamíny K a A, které jsou nezbytné pro optimální vstřebávání vitamínu D3 a přirozenou syntézu vitamínu D v těle.
Stabilizované rýžové otruby jsou nejbohatším zdrojem vitamínu E a jeho izomerů, vitamínů skupiny B, minerálů, vlákniny a esenciálních mastných kyselin. Obsahují také více než 100 různých antioxidačních sloučenin, jako je kyselina alfa-lipoová, která obnovuje hladiny vitamínů E a C, koenzym Q10 a enzym – superoxid dismutáza, který je odpovědný za ochranu buněk před oxidačním stresem.
Dýňová semínka jsou bohatým zdrojem tuků, které jsou nezbytné pro vstřebávání vitamínu D.
Řasa spirulina má velmi vysokou nutriční hodnotu díky mimořádně vysokému podílu bílkovin, které tvoří až 70 % jejího celkového objemu. Spirulina je populární nejen pro vysoký obsah kvalitních aminokyselin, ale i pro významný obsah vitamínu E, rostlinných pigmentů s antioxidačním účinkem (chlorofyl, betakaroten), minerálů a vitamínů skupiny B včetně vitamínu B12. Je prokázáno, že spirulina je pro lidský organizmus přínosná a její zastoupení ve stravě má pozitivní vliv na zdraví a zachování celkové pohody.

Většina doplňků stravy pro děti je na trhu k dispozici ve formě sirupů a žvýkacích tablet. Tyto formy vyžadují použití sladidel a plniv, a proto nesplňují vysoké standardy, jež jsou stanoveny společností Terranova. Mini vegetariánské kapsle nabízené společností Terranova neobsahují žádné škodlivé přísady, obsahují pečlivě naměřené množství živin a lze je snadno polykat. Obsah kapsle je možné také jednoduše smíchat s džusem, smoothie nebo jogurtem.
Nová řada doplňků stravy pro děti Green Child od společnosti Terranova je určena pro děti ve věku od 4 do 12 let. Produkty jsme vyvinuli ve snaze vytvořit co možná nejbezpečnější, nejčistší, nejvyváženější a hluboce vyživující doplňky stravy pro děti, které vycházejí z vědeckých poznatků a respektují holistické zásady společnosti Terranova. Neobsahují žádné přídatné látky a patří tedy k těm nejlepším na trhu.
Když víte o možných zdravotních problémech a rizicích spojených s konzumací potravin, které obsahují nejrůznější přísady, je pravděpodobné, že se jim vyhnete. Pečlivý výběr potravin i doplňků stravy je zkrátka zásadní. A pokud jde o děti, je správný výběr obzvlášť důležitý.

Dávkování: 1 kapsle denně s jídlem, možno kapsli otevřít a obsah vysypat do jogurtu nebo smoothie.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu.
Složení
Složení: jedna vegetariánská kapsle obsahuje: % DDD* MAGNIFOOD COMPLEX 325mg Poskytuje: Stabilizované rýžové otruby 200mg Koriandr list (sušené mrazem) ** 50mg Dýňové semínka 50mg Spirulina 25mg Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 75mg Vitamín D3 (vegan cholekalciferol***) 400IU/ 10µg 200 * Doporučená denní dávka dle EU. ** Z kontrolovaného organického zdroje. ** Získaný z lišejníků.
Hodnocení
5
Ohodnotit
3
0
0
0
0
Hodnotili 3 uživatelé.

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Iveta Bulínová
odborná konzultace kosmetiky
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny