Terranova Smooth Mag (Hořčík bez příchuti), 150 g

Doplněk stravy pro dospělé, 150g 100% BEZ PŘÍDATNÝCH LÁTEK, 100% VEGAN Kompletní popis
Není skladem pro nákup online
Značka: Terranova
Kód zboží: TN1278
Popis

Terranova Smooth Mag (Hořčík bez příchuti), 150 g


- přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
- ideální pro sportovce nebo lidi ve stresu či s poruchou spánku
- přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, podílí se na procesu dělení buněk
- přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti
- přispívá k normální syntéze bílkovin
- přispívá k udržení normálního stavu kostí a svalů
- hořčík přispívá k udržení normálního stavu zubů
- vhodné pro vegany a vegetariány

Terranova SmoothMag Complex Powder je směs vysoce vstřebatelných forem hořčíku –bisglycinátua citrátu hořečnatého. Směs je obohacena o mrazem sušené synergické živiny, konkrétně o zelený ječmen a montmorency višeň s vysokým obsahem přírodního melatoninu, pro zvýšení účinku. Hořčík pomáhá snižovat únavu, přispívá k normálnímu fungování nervového systému, přispívá také k normálním funkcím svalů a k normální syntéze bílkovin. Doporučujeme užívat před spaním pro klidný a vydatný spánek.

Citrát hořečnatý: forma citrátu poskytuje vysokou biologickou dostupnost a vynikající absorpci a nezpůsobuje větší poruchy
Mladý oves byl po staletí používány v evropském lidovém lékařství pro zklidnění, rychlejší usínání, snižování stresu a snížení podráždění.

Inositol ve výzkumech ukazuje, že účinně snižuje úzkost a záchvaty paniky a podporuje dobrou náladu.
Třešeň Montmorency je odrůda s vysokým obsahem vlákniny, antioxidant. Použití višní je spojeno s vyššími hodnotami melatoninu.

Aktivovaná forma vitaminu B6(pyridoxal 5-fosfát) se vyskytuje v buňkách, kde pomáhá v mnoha důležitých enzymatických procesech. Tato mimořádně významná skupina vitamínů přispívá k normálnímu psychickému fungování a fungování nervového systému, ke snížení únavy a vyčerpání. Kromě toho hraje roli v regulaci fungování hormonů a imunitního systému.

Stabilizované rozpustné rýžové proteiny jsou dobrým veganským zdrojem proteinů potřebných pro syntézu pomologických hormonů, nervových nosičů a dalších proteinů potřebných pro lidské tělo.

Účinná kombinace hořčíku, glycinu, aktivních forem vitaminu B6, inositolu, višní Montmorency, zeleného ječmenu, stabilizovaných rýžových otrub a FOS. Prášek obsahuje směs potravin, které podporují správné fungování nervového systému, zmírňují stres, únavu a napětí a podporují řádnou hygienu spánku. Je jemná, bez sladidel nebo cukru, vhodná pro rozpuštění ve vodě, v džusu nebo součást smoothie.

Dávkování: dospělí užívají 1 odměrku (přibližě 5g) 1 až 2 krát denně, rozmíchejte ve vodě, džusu nebo smoothie.
Balení obsahuje zhruba 30 dávek.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící, pokud lékař nedoporučí jinak. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu.
Složení
Složení: jedna odměrka obsahuje: % DDD* MAGNIFOOD COMPLEX poskytuje: 3730mg Stabilizované rýžové otruby rozpustné 3180mg Zelená ječná semena [A. sativa] (sušené mrazem) 350mg Montmorency višeň (sušené mrazem) 200mg Magnesium (50% bisglycinát, 50% citrát) 200mg 53 Inositol 50mg FOS (fruktooligosacharidy) 50mg P 5-P (pyridoxal 5-fosfát) 1mg 71 * Doporučená denní dávka dle EU.
Hodnocení
5
Ohodnotit
1
0
0
0
0
Hodnotil 1 uživatel.

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Iveta Bulínová
odborná konzultace kosmetiky
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny