SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Terranova přátelská mikroflóra pro děti od 4 let

Terranova přátelská mikroflóra pro děti od 4 let

2x
Terranova doplněk stravy pro od 4 do 12 let, 50 vegetariánských kapslí 100% BEZ PŘÍDATNÝCH LÁTEK, 100% VEGAN
Skladem pro nákup online více než 5 ks
Můžete mít ihned na 1 prodejně. Zjistit dostupnost
319 Kč včetně DPH
Kód zboží:
TN4453
Značka:
Popis
• účinnost při léčbě gastrointestinálních onemocnění
• pomáhá při léčbě respiračních infekcí
• snižuje intenzitu projevů atopické dermatitidy
• účinnost při léčbě průjmových onemocnění způsobených rotaviry
• obsahuje 3 životaschopné, dobře prozkoumané probiotické kmeny
• odolnost vůči žaludeční kyselině, schopnost proniknout trávicím traktem až do střev
• obsahuje rozpustnou vlákninu (FOS) a přírodní rostlinné složky, které synergicky zvyšují účinnost výrobku
• posiluje imunitu dětí (přispívá k nižší absenci dětí v předškolních a školních zařízeních)
• pro zdravé trávení

Největší hrozbou pro zdravou střevní flóru u dětí je strava bohatá na jednoduché uhlohydráty (sladkosti, cukr, pečivo z bílé mouky) a širokospektrá antibiotika, která dokáží vyhubit přirozenou mikroflóru střeva. Nevyvážená střevní mikroflóra je rizikovým faktorem pro vznik gastrointestinálních problémů. Zároveň dochází k oslabení imunity, snížení výkonnosti, dítě je unavené, ospalé a trpí nechutenstvím. Zdravá střevní mikroflóra má stěžejní význam pro naše zdraví a celkovou imunitu organismu. Skládá se z tisíce druhů probiotických mikroorganismů. Níže jsou uvedeny účinky probiotických kmenů:

Patentované kmeny: Jak fungují?

Lactobacillus rhamnosus (Rosell 11)
L. rhamnosus má schopnost inhibovat růst bakterie E. coli – tedy zabraňovat jejímu přerůstání a vzniku průjmů. Může tak pomoci udržet přirozenou bakteriální rovnováhu ve střevě.

Lactobacillus acidophilus (Rosell 52)
V kombinaci s kmenem Rosell 11, L. acidophilus zmírňuje příznaky intolerance laktózy, posiluje imunitní systém, působí proti mikrobiologické aktivitě patogenů, zmírňuje zácpu a nadýmání.

Bifidobacterium lactis (CHR Hansen BB 12)
Snižuje riziko infekcí dýchacích cest u kojenců, obnovuje střevní mikroflóru po antibiotické léčbě, zmírňuje příznaky atopické dermatitidy, snižuje riziko rotavirových průjmů a výskyt novorozenecké koliky.

Magnifood
Fruktooligosacharidy – rozpustná vláknina, která se přirozeně vyskytuje v rostlinách, podporuje růst a aktivitu prospěšných bifidobakterií a laktobacilů.
Špenátový list – bohatý na vlákninu, karotenoidy (lutein, zeaxantin), vitamíny C a K, foláty a mangan.
Kapusta – superpotravina, zdroj vlákniny, karotenoidů, vitamínů C, B6, B1, B2, E; obsahuje také mnoho minerálů a dalších důležitých látek.
Šťáva a listy z červené řepy obsahují foláty, vitamín C, draslík, železo, hořčík a měď.
Stabilizované rýžové otruby jsou nejbohatším zdrojem vitamínu E a jeho izomerů, vitamínů skupiny B, minerálů, vlákniny a esenciálních mastných kyselin. Obsahují také více než 100 různých antioxidačních sloučenin, koenzym Q10 a kyselinu alfa-lipoovou, která obnovuje hladiny vitamínů E a C.

Dávkování: 1 kapsle denně s jídlem, možno kapsli otevřít a obsah vysypat do jogurtu nebo smoothie.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu.
Složení
Složení: jedna vegetariánská kapsle obsahuje: % DDD* MAGNIFOOD COMPLEX 200mg Poskytuje: Stabilizované rýžové otruby 100mg Červená řepa šťáva a listy** (sušené mrazem) 50mg Kapusta** (sušené mrazem) 25mg Špenát listy** (sušené mrazem) 25mg Fruktooligosacharidy 100mg Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 75mg SMĚS MIKROFLÓRY 25mg Poskytuje: Lactobacillus rhamnosus (Rosell 11) 500 miliónů CFU* Lactobacillus acidophilus (Rosell 52) 500 milionů CFU* Bifidobacterium lactis (CHR Hansen BB 12) 500 milionů CFU* * Doporučená denní dávka dle EU. ** Z kontrolovaného organického zdroje. ***CFU – počet živých probiotických organismů (colony forming unit) v čase výroby.
Hodnocení
5

Hodnotili 2 uživatelé.
2
0
0
0
0