Terranova pampeliška, artyčok & cystein komplex - synergie pro játra

Doplněk stravy pro dospělé, 50 vegetariánských kapslí 100% BEZ PŘÍDATNÝCH LÁTEK, 100% VEGAN Kompletní popis
Není skladem pro nákup online
Značka: Terranova
Kód zboží: TN1711
Popis
• podporuje funkci jater
• podporuje detoxikaci
• podílí se na procesu regenerace jaterních buněk
• Magnifood komplex s 10 spolučiniteli

Ačkoli jsou játra největším orgánem v těle a tzv. „chemickou továrnou“, je funkce tohoto orgánu často přehlížena. Pokud do stravy zařadíte potraviny, které podporují funkci jaterních buněk, uděláte pro své zdraví velmi prospěšnou věc.
L-cystein váže řadu těžkých kovů a pomáhá je odstranit z těla.
Kyselina alfa-lipoová podávaná společně s cysteinem dokáže překonat hematoencefalickou bariéru, proto hraje důležitou roli při odvádění rtuti z nervových tkání organismu.

Magnifood
Kořen pampelišky je tradiční lék používaný v lidovém léčitelství na čištění krve. Dnes je známo, že seskviterpenové laktony, které jsou v této rostlině přítomné, pomáhají tělu tvořit žluč, a tím přispívají k odvádění toxinů z těla.
Kořen kurkumy má příznivý účinek na jaterní buňky, zejména na stimulaci ochranných enzymů (glutathion S-transferáza a UDP-glukuronyltransferáza), které jsou důležité pro detoxikační procesy v játrech.
Plody klanoprašky čínské se používají v tradiční čínské medicíně na léčbu jaterních onemocnění. Studie prokázaly její pozitivní vliv na játra a významné antimikrobiální vlastnosti.
Listy zeleného čaje obsahují katechiny a polyfenoly. Tyto antioxidanty inhibují oxidaci lipidů (oxidované tuky mají velmi nepříznivý vliv na zdraví jater) a přispívají tak k ochraně jater.
Kapusta obsahuje sulforafan a indole-3-carbinol, což jsou antioxidační fytochemikálie, jež se podílejí na detoxikaci karcinogenních látek v těle a pomáhají tak udržovat zdravá játra.

Dávkování: 1 nebo 2 kapsle denně s jídlem

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu.
Složení
Složení: jedna vegetariánská kapsle obsahuje: MAGNIFOOD KOMPLEX 825mg Pampeliška kořen** (sušený mrazem) 200mg Kurkuma kořen** (sušený mrazem) 150mg Artyčok list** (sušený mrazem) 125mg Klanopraška čínská ** (sušená mrazem) 100mg Rakytník plod** (sušený mrazem) 50mg Zelený čaj list 50mg Kapusta** (sušená mrazem) 50mg Zelený ječmen 50mg Stabilizované rýžové otruby 50mg Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 236mg Vitamín C (Ca, Mg askorbát) 150mg 188 L-Cystein 75mg Kyselina alfalipoová 20mg Taurin 20mg Modřín arabinogalktan 5,5mg Selen (selenmetionin) 25µg 45 * Doporučená denní dávka dle EU. ** Z kontrolovaného organického zdroje.
Hodnocení
5
Ohodnotit
1
0
0
0
0
Hodnotil 1 uživatel.

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny