Terranova pampeliška, artyčok & cystein komplex - synergie pro játra

Doplněk stravy pro dospělé, 50 vegetariánských kapslí 100% BEZ PŘÍDATNÝCH LÁTEK, 100% VEGAN Kompletní popis
Produkt nelze zakoupit
Značka: Terranova
Kód zboží: TN1711
Popis
• podporuje funkci jater
• podporuje detoxikaci
• podílí se na procesu regenerace jaterních buněk
• Magnifood komplex s 10 spolučiniteli

Ačkoli jsou játra největším orgánem v těle a tzv. „chemickou továrnou“, je funkce tohoto orgánu často přehlížena. Pokud do stravy zařadíte potraviny, které podporují funkci jaterních buněk, uděláte pro své zdraví velmi prospěšnou věc.
L-cystein váže řadu těžkých kovů a pomáhá je odstranit z těla.
Kyselina alfa-lipoová podávaná společně s cysteinem dokáže překonat hematoencefalickou bariéru, proto hraje důležitou roli při odvádění rtuti z nervových tkání organismu.

Magnifood
Kořen pampelišky je tradiční lék používaný v lidovém léčitelství na čištění krve. Dnes je známo, že seskviterpenové laktony, které jsou v této rostlině přítomné, pomáhají tělu tvořit žluč, a tím přispívají k odvádění toxinů z těla.
Kořen kurkumy má příznivý účinek na jaterní buňky, zejména na stimulaci ochranných enzymů (glutathion S-transferáza a UDP-glukuronyltransferáza), které jsou důležité pro detoxikační procesy v játrech.
Plody klanoprašky čínské se používají v tradiční čínské medicíně na léčbu jaterních onemocnění. Studie prokázaly její pozitivní vliv na játra a významné antimikrobiální vlastnosti.
Listy zeleného čaje obsahují katechiny a polyfenoly. Tyto antioxidanty inhibují oxidaci lipidů (oxidované tuky mají velmi nepříznivý vliv na zdraví jater) a přispívají tak k ochraně jater.
Kapusta obsahuje sulforafan a indole-3-carbinol, což jsou antioxidační fytochemikálie, jež se podílejí na detoxikaci karcinogenních látek v těle a pomáhají tak udržovat zdravá játra.

Dávkování: 1 nebo 2 kapsle denně s jídlem

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu.
Složení
Složení: jedna vegetariánská kapsle obsahuje: MAGNIFOOD KOMPLEX 825mg Pampeliška kořen** (sušený mrazem) 200mg Kurkuma kořen** (sušený mrazem) 150mg Artyčok list** (sušený mrazem) 125mg Klanopraška čínská ** (sušená mrazem) 100mg Rakytník plod** (sušený mrazem) 50mg Zelený čaj list 50mg Kapusta** (sušená mrazem) 50mg Zelený ječmen 50mg Stabilizované rýžové otruby 50mg Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 236mg Vitamín C (Ca, Mg askorbát) 150mg 188 L-Cystein 75mg Kyselina alfalipoová 20mg Taurin 20mg Modřín arabinogalktan 5,5mg Selen (selenmetionin) 25µg 45 * Doporučená denní dávka dle EU. ** Z kontrolovaného organického zdroje.
Hodnocení
5
Ohodnotit
2
0
0
0
0
Hodnotili 2 uživatelé.

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Iveta Bulínová
odborná konzultace kosmetiky
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny