Outlet
Outlet

Terranova Magnesium Kalcium Komplex

Doplněk stravy pro dospělé, 50 vegetariánských kapslí 100% BEZ PŘÍDATNÝCH LÁTEK, 100% VEGAN Kompletní popis
319 Kč
Ušetříte 80 Kč (25 %)
4,78 Kč/1 ks
Není skladem pro nákup online
Značka: Terranova
Kód zboží: TN1124
Popis
Přispívá ke správné funkci svalů, včetně srdce
• udržuje zdravý stav kostí a zubů
• pro správnou funkci nervového sytému
• pomáhá při napětí, stresu a únavě
• přispívá k udržení elektrolytové rovnováhy
• podporuje normální syntézu bílkovin
• podílí se na procesu dělení buněk
• v poměru: 500 mg Mg : 250 mg Ca

Výrobek obsahuje 500 mg hořčíku a 250 mg vápníku s nejvyšší používanou biologickou dostupností. Oba minerály jsou ve formě citrátu a oxidu, které jsou díky vzájemnému působení s Magnifood komplexem dobře vstřebatelné. Hořčík hraje roli v homeostáze elektrolytů, v produkci energie, snižuje únavu a vyčerpání, přispívá k normální syntéze bílkovin, správné funkci svalů a nervového systému. Vápník je důležitý pro udržení zdravých kostí a zubů.

Magnifood
Zelený ječmen1, list kopřivy2, stabilizované rýžové otruby3 a květ/list4 alfaalfa jsou bohatými přírodními zdroji hořčíku1, 2, 3, 4 a vápníku3. Kromě toho obsahují i některé vitamíny a minerály s významnou biologickou dostupností: vitamín K1, 2, 4, vitamín D2, zinek1, 2, bor1, 2 a křemík2.
Zelený oves je znám svým příznivým působením na nervovou soustavu.
Kořen zázvoru včetně jeho oddenků stimuluje sekreci žaludečních šťáv a peristaltiku střev, což zlepšuje vstřebávání hořčíku a dalších minerálů.
Stabilizované rýžové otruby jsou součástí téměř každého Magnifood komplexu a obsahují mimořádně velké množství mikroživin. Jedná se o jednu z nejvýživnějších potravin na naší planetě. Rýžové otruby obsahují bílkoviny, komplexní uhlohydráty, hořčík, vitamin E a jeho izomery, vitamíny skupiny B, vlákninu a esenciální mastné kyseliny. Kromě toho obsahují více než 100 různých antioxidačních sloučenin, jako je kyselina alfa-lipoová, která pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály a obnovuje hladiny vitamínů E a C. Rýžové otruby dále obsahují koenzym Q10 a enzym – superoxid dismutáza, který je odpovědný za ochranu buněk před oxidačním stresem. Díky speciálnímu způsobu stabilizace je obsah všech potřebných živin v rýžových otrubách maximálně zachován.


Dávkování: 2 až 4 kapsle denně s jídlem

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu.
Složení
Složení: čtyři vegetariánské kapsle obsahují: % DDD* Magnesium (oxid a citrát) 500mg 133 Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 472mg MAGNIFOOD COMPLEX 450mg Poskytuje: Stabilizované rýžové otruby 15Omg Zelený ječmen 75mg Kopřiva list (sušené mrazem)** 50mg Zázvor kořen (sušený mrazem)** 50mg Zelený oves zrno (sušené mrazem)** 50mg
Hodnocení
5
Ohodnotit
6
0
0
0
0
Hodnotilo 6 uživatelů.

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Iveta Bulínová
odborná konzultace kosmetiky
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny