SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Terranova Magnesium Kalcium Komplex

Terranova Magnesium Kalcium Komplex

3x
Doplněk stravy pro dospělé, 50 vegetariánských kapslí 100% BEZ PŘÍDATNÝCH LÁTEK, 100% VEGAN
Skladem pro nákup online více než 5 ks
Můžete mít ihned na 12 prodejnách. Zjistit dostupnost
319 Kč včetně DPH
Kód zboží:
TN1124
Značka:
Popis
Přispívá ke správné funkci svalů, včetně srdce
• udržuje zdravý stav kostí a zubů
• pro správnou funkci nervového sytému
• pomáhá při napětí, stresu a únavě
• přispívá k udržení elektrolytové rovnováhy
• podporuje normální syntézu bílkovin
• podílí se na procesu dělení buněk
• v poměru: 500 mg Mg : 250 mg Ca

Výrobek obsahuje 500 mg hořčíku a 250 mg vápníku s nejvyšší používanou biologickou dostupností. Oba minerály jsou ve formě citrátu a oxidu, které jsou díky vzájemnému působení s Magnifood komplexem dobře vstřebatelné. Hořčík hraje roli v homeostáze elektrolytů, v produkci energie, snižuje únavu a vyčerpání, přispívá k normální syntéze bílkovin, správné funkci svalů a nervového systému. Vápník je důležitý pro udržení zdravých kostí a zubů.

Magnifood
Zelený ječmen1, list kopřivy2, stabilizované rýžové otruby3 a květ/list4 alfaalfa jsou bohatými přírodními zdroji hořčíku1, 2, 3, 4 a vápníku3. Kromě toho obsahují i některé vitamíny a minerály s významnou biologickou dostupností: vitamín K1, 2, 4, vitamín D2, zinek1, 2, bor1, 2 a křemík2.
Zelený oves je znám svým příznivým působením na nervovou soustavu.
Kořen zázvoru včetně jeho oddenků stimuluje sekreci žaludečních šťáv a peristaltiku střev, což zlepšuje vstřebávání hořčíku a dalších minerálů.
Stabilizované rýžové otruby jsou součástí téměř každého Magnifood komplexu a obsahují mimořádně velké množství mikroživin. Jedná se o jednu z nejvýživnějších potravin na naší planetě. Rýžové otruby obsahují bílkoviny, komplexní uhlohydráty, hořčík, vitamin E a jeho izomery, vitamíny skupiny B, vlákninu a esenciální mastné kyseliny. Kromě toho obsahují více než 100 různých antioxidačních sloučenin, jako je kyselina alfa-lipoová, která pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály a obnovuje hladiny vitamínů E a C. Rýžové otruby dále obsahují koenzym Q10 a enzym – superoxid dismutáza, který je odpovědný za ochranu buněk před oxidačním stresem. Díky speciálnímu způsobu stabilizace je obsah všech potřebných živin v rýžových otrubách maximálně zachován.


Dávkování: 2 až 4 kapsle denně s jídlem

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu.
Složení
Složení: čtyři vegetariánské kapsle obsahují: % DDD* Magnesium (oxid a citrát) 500mg 133 Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 472mg MAGNIFOOD COMPLEX 450mg Poskytuje: Stabilizované rýžové otruby 15Omg Zelený ječmen 75mg Kopřiva list (sušené mrazem)** 50mg Zázvor kořen (sušený mrazem)** 50mg Zelený oves zrno (sušené mrazem)** 50mg
Hodnocení
5

Hodnotili 3 uživatelé.
3
0
0
0
0