Terranova Komplex železa, 20 mg

Doplněk stravy pro dospělé, 50 vegetariánských kapslí 100% BEZ PŘÍDATNÝCH LÁTEK, 100% VEGAN Kompletní popis
Produkt nelze zakoupit
Značka: Terranova
Kód zboží: TN1094
Popis
Vhodný pro osoby trpící anémií
• přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
• vhodný pro osoby s nedostatečným přísunem železa ze stravy
• nezpůsobuje žaludeční problémy
• přítomný vitamín C usnadňuje vstřebávání železa

Železo ve formě bisglycinátu železnatého je nejen šetrné k zažívacímu systému a nezpůsobuje zácpu, ale navíc je pro tělo nejlépe využitelné. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, je doporučováno při únavě, pocitech slabosti a vyčerpání. Železo je důležité pro tvorbu hemoglobinu, což je protein, který pomáhá rozvádět červeným krvinkám kyslík po celém těle. Železo je doporučováno u žen se silnou menstruací a také u osob, které se věnují intenzivnímu tělesnému cvičení.

Magnifood
Šípky obsahují velmi vysoké koncentrace vitamínu C.
Zelený ječmen je přirozeným zdrojem chlorofylu, železa, folátu a vitamínu B2, který je nezbytný pro tvorbu červených krvinek; díky své roli v energetickém metabolismu přispívá ke zmírnění únavy. Chlorofyl a hemoglobin jsou molekulárně téměř totožné, avšak v hemoglobinu je ústředním prvkem železo, u chlorofylu hořčík.
Bobule acai jsou významným zdrojem antioxidantů a izomerů vitamínu E a pomáhají vyvážit oxidační účinek železa.
Stabilizované rýžové otruby jsou součástí téměř každého Magnifood komplexu a obsahují mimořádně velké množství mikroživin. Jedná se o jednu z nejvýživnějších potravin na naší planetě. Rýžové otruby obsahují bílkoviny, komplexní uhlohydráty, hořčík, vitamin E a jeho izomery, vitamíny skupiny B, vlákninu a esenciální mastné kyseliny. Kromě toho obsahují více než 100 různých antioxidačních sloučenin, jako je kyselina alfa-lipoová, která pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály a obnovuje hladiny vitamínů E a C. Rýžové otruby dále obsahují koenzym Q10 a enzym – superoxid dismutáza, který je odpovědný za ochranu buněk před oxidačním stresem. Díky speciálnímu způsobu stabilizace je obsah všech potřebných živin v rýžových otrubách maximálně zachován.

Dávkování: 1 kapsle denně s jídlem

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu.
Složení
Složení: jedna vegetariánská kapsle obsahuje: % DDD* MAGNIFOOD COMPLEX 275mg Poskytuje: Šípek 100mg Stabilizované rýžové otruby 10Omg Zelený ječmen 50mg Acai berry (sušené mrazem)** 25mg Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 95mg Železo (bisglycinát***) 20mg 143 * Doporučená denní dávka dle EU. ** Z kontrolovaného organického zdroje. *** Bisglycinát železnatý je pro tělo vysoce využitelnou formou železa, která nezpůsobuje žaludečními problémy a zácpu (tyto symptomy jsou často spojeny s užíváním doplňků stravy s obsahem železa).
Hodnocení
5
Ohodnotit
11
0
0
0
0
Hodnotilo 11 uživatelů.

Vaše hodnocení

Řadit podle:
Skvělý produkt. Užívám pravidelně.
LZ — 14. 6. 2019
Výborný doplněk stravy a oproti železu na předpis nezpůsobuje žádné zažívají problémy
Anna — 10. 6. 2019

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny