Terranova Glukosamin, Boswellia a MSM Komplex – Kloubní výživa

Doplněk stravy pro dospělé, 50 vegetariánských kapslí 100% BEZ PŘÍDATNÝCH LÁTEK, 100% VEGAN Kompletní popis
Není skladem pro nákup online
Značka: Terranova
Kód zboží: TN1681
Popis
Bolestivé klouby, které snižují pohyblivost a výrazně ovlivňují kvalitu života člověka, jsou často spojeny s mírným chronickým zánětem. Tyto záněty jsou častější u starších lidí a sportovců, avšak v důsledku autoimunitních reakcí se mohou objevit ve všech věkových skupinách.
Bolesti kloubů jsou často spojovány se špatným životním stylem, jenž zahrnuje nedostatečnou výživu a stres. Narušená rovnováha v příjmu esenciálních mastných kyselin (naše strava obsahuje nadbytek omega-6 mastných kyselin, které se vyskytují např. v tučném mase, mléčných výrobcích a slunečnicovém oleji), zvýšená konzumace alkoholu, trans-tuků, rafinovaných uhlohydrátů, obilovin obsahujících lepek a nadměrné používání některých léků, mohou provokovat vznik chronických zánětů.
Zánět vzniká mnoho let před samotným rozvinutím bolesti a může být zmírněn potravinami obsahujícími omega-3 mastné kyseliny a konzumací barevné zeleniny, která zásobuje tělo potřebnými antioxidanty. Stravě s vysokým obsahem rafinovaných uhlohydrátů je nutné se vyhnout.
Naše kloubní výživa obsahuje živiny a složky, které moderní i tradiční fytoterapie doporučuje v případě kloubních problémů.

MSM (methylsulfonylmethan) – organická a přirozeně se vyskytující forma síry, která se nachází v čerstvých syrových potravinách. Má pozitivní účinky na pojivovou tkáň, která věkem ztrácí svou funkčnost (vazy, šlachy, menisky, kůže, nehty, kloubní pouzdra). Příjem MSM v doplňcích stravy přispívá k celkové regeneraci všech pojivových tkání.
Glukosamin – základní stavební složka kloubní chrupavky a ostatních pojivových tkání (kostí, šlach a vazů). Jako doplněk stravy podporuje regeneraci těchto pojivových tkání, pružnost a pohyblivost kloubů.

Magnifood
Boswellia serrata (pryskyřice) – v rámci fytoterapie boswellii hojně využívá ájurvéda (tradiční indický medicínský systém) ke zmírnění problémů spojených s revmatoidní artritidou. Je prokázáno, že boswellia může zmírnit zánětlivé procesy, které jsou častou příčinou bolestivých kloubů.
Kopřiva (list) – kopřiva a přírodní látky v ní obsažené (křemík, vápník, bór, vitamíny C a K) podporuje dobrý stav kostí, chrupavky a pohybového aparátu. Přítomný selen a vitamín E poskytují antioxidační ochranu proti volným radikálům, které mohou poškozovat klouby.
Kurkuma (kořen) – kurkuminoidy v kurkumě obsažené mají silné protizánětlivé účinky. Kurkuma je také silný antioxidant významný v boji proti volným radikálům, které poškozují klouby a vedou ke kloubní degeneraci.
Zázvor (oddenky, kořen) – stimuluje peristaltiku žaludku a vylučování žaludečních šťáv, což vede k lepšímu vstřebávání hořčíku a dalších minerálů.

Dávkování: 1 nebo 2 kapsle denně s jídlem

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu.
Složení
Složení: dvě vegetariánské kapsle obsahují: %DDD* Glukosamin (HCl – vegan) 500mg MAGNIFOOD KOMPLEX Poskytuje: Boswellia pryskyřice 150mg Kopřiva list** (sušená mrazem) 100mg Kurkuma kořen** (sušený mrazem) 75mg Zázvor kořen** (sušený mrazem) 50mg Celer stonek a listy** (sušené mrazem) 25mg Stabilizované rýžové otruby 20mg Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 118mg MSM (Methylsulfonylmethan) 100mg Vitamin C (Ca, Mg askorbát) 50mg 63 Molybden (molybdenan sodný) 50µg 100 Selen (selenmethionin) 50µg 91 Mangan (bisglycinát) 1,5mg 75 Obsahuje celer. * Doporučená denní dávka dle EU. ** Z kontrolovaného organického zdroje.
Hodnocení
5
Ohodnotit
4
0
0
0
0
Hodnotili 4 uživatelé.

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Iveta Bulínová
odborná konzultace kosmetiky
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny