Terranova B12 komplex 500 ug Methylcobalamin

Doplněk stravy pro dospělé, 50 vegetariánských kapslí 100% BEZ PŘÍDATNÝCH LÁTEK, 100% VEGAN Kompletní popis
Není skladem pro nákup online
Značka: Terranova
Kód zboží: TN0349
Popis
Zlepšuje energii a celkovou vitalitu organizmu
• pozitivně působí na krvetvorbu
• zlepšuje paměť
• přispívá k udržení normální nervové činnosti
• posiluje imunitu
• pomáhá při terapii léky, které potlačují sekreci žaludečních kyselin
• vhodný pro starší osoby
• vhodný pro vegany a vegetariány

Je prokázáno, že nedostatečná sekrece žaludečních šťáv, kyselin a vnitřního faktoru vede k nízkým hladinám vitamínu B12 v těle. Žaludeční kyseliny umožňují vstřebávání živin. Je-li produkce těchto kyselin nedostatečná, nedochází k absorpci důležitých vitamínů, jako je například vitamín B12. Methylcobalamin B12 (500µg) od společnosti Terranova je v biologicky aktivní a lehce vstřebatelné formě a tělo ho tak může lépe využít. Tento vitamín přispívá k energetickému metabolismu, tvorbě červených krvinek, metabolismu homocysteinu, posiluje obranyschopnost a pomáhá snižovat únavu a vyčerpání.

Magnifood
Stabilizované rýžové otruby jsou významným zdrojem několika vitaminů skupiny B a dalších živin. Ovlivňují vstřebávání zinku, hořčíku, draslíku a železa, tedy minerálů, jejichž zásoby se během stresu rychle vyčerpávají.
Petrželové listy, listy pampelišky a listy červené řepy jsou bohatým zdrojem železa a vitamínů B a C, které jsou nezbytné pro tvorbu hemoglobinu.
Kořen hořce a kořen zázvoru včetně jeho oddenků stimulují sekreci žaludečních šťáv a vnitřního faktoru – bílkoviny, která je klíčem k vstřebávání vitamínu B12 ve střevě.

Dávkování: 1 kapsle denně s jídlem

Vhodný pro vegany a vegetariány

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu.
Složení
Složení: jedna vegetariánská kapsle obsahuje: % DDD* MAGNIFOOD COMPLEX 350mg Poskytuje: Stabilizované rýžové otruby 175mg Petržel list (sušené mrazem)** 50mg Pampeliška list** 50mg Červená řepa šťáva a listy (sušené mrazem) 25mg Zázvor kořen** 25mg Hořec kořen 25mg Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 95mg Vitamín B12 (methylcobalamin) 500µg 20000 * Doporučená denní dávka dle EU. ** Z kontrolovaného organického zdroje.
Hodnocení
5
Ohodnotit
9
0
0
0
0
Hodnotilo 9 uživatelů.

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Iveta Bulínová
odborná konzultace kosmetiky
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny