SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Terranova Andělika čínská & sojové klíčky - Synergie pro ženy

Terranova Andělika čínská & sojové klíčky - Synergie pro ženy

Doplněk stravy pro dospělé, 50 vegetariánských kapslí 100% BEZ PŘÍDATNÝCH LÁTEK, 100% VEGAN
Skladem pro nákup online více než 5 ks
Můžete mít ihned na 3 prodejnách. Zjistit dostupnost
519 Kč včetně DPH
Kód zboží:
TN1650
Značka:
Popis
• pomáhá v období menopauzy
• vhodné pro ženy nad 45 let
vhodné při problémech s menstruací

V jednotlivých fázích života ženy je pestrá strava velmi důležitá. Po překročení 45. roku života mohou vhodná výživa a doplňky stravy zmírnit projevy hormonální nerovnováhy a s tím spojené změny nálad a podpořit tak celkovou pohodu a vitalitu ženy.

Magnifood
Dong Quai (Andělika čínská) se po staletí používá v čínské medicíně k udržení hormonální rovnováhy u žen.
Sójové klíčky, kořen kudzu a semena pískavice obsahují vysoké koncentrace fytoestrogenů včetně isoflavonoidů, které vykazují podobné, ale méně intenzivní účinky než estrogen. Semena pískavice obsahují také sloučeniny s fytoestrogenními vlastnostmi.
Semena zeleného ječmene obsahují vitamíny a minerály skupiny B, které jsou nezbytné pro funkci nervového systému.
Kořen rozchodnice je tzv. adaptogen (rostlinný produkt zvyšující odolnost organismu proti stresovým situacím), který je hojně používán v tradiční ruské medicíně k udržení emoční a duševní rovnováhy a rovnováhy nervového systému.
Řeřicha obsahuje vedle minerálů a vitamínů skupiny B také síru. Síra podporuje detoxikaci jater, jejichž optimální fungování je v době hormonální nerovnováhy obzvláště důležité.
Kořen kurkumy přispívá k detoxikaci jater. Má antioxidační a protinádorové vlastnosti.

Dávkování: 1 nebo 2 kapsle denně s jídlem

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu.
Složení
Složení: dvě vegetariánské kapsle obsahují: MAGNIFOOD KOMPLEX 1125mg Andělika čínská (dong quai) 250mg Sojové klíčky ** 200mg Stabilizované rýžové otruby 150mg Pískavice semeno 100mg Kudzu kořen 100mg Zelený oves zrno**(sušené mrazem) 100mg Rozchodnice kořen (vodný roztok sušený mrazem) 75mg Pampeliška list** (sušené mrazem) 50mg Řeřicha** (sušená mrazem) 25mg Kurkuma kořen** (sušený mrazem) 25mg Alfaalfa květ a list** (sušený mrazem) 25mg Rakytník plod** (sušený mrazem) 25mg Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 236mg Modřín arabinogalaktan 2,75mg * Doporučená denní dávka dle EU. ** Z kontrolovaného organického zdroje.
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen Hodnotit