Outlet Doprava zdarma
Outlet Doprava zdarma

Tek PRESTIGE Kartáč se 100% kančími štětinami a nylonovými vlákny větší

TEK Prestige je elegantní, velmi lehký, luxusní kartáč, jehož tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního afrického dřeva stromu bobinga a je osazen přírodními kančími štětinami s nylonovými vlákny pro účinné a šetrné rozčesání vlasů. Kompletní popis
Není skladem pro nákup online
Značka: Tek
Kód zboží: TEK507301
Popis
Každý snopec kančích štětin, zasazených do přírodní pryže, obsahuje navíc nylonové vlákno (zakončené kuličkou), které jej vyztužuje - kartáč účinně a šetrně rozčeše všechny typy vlasů, také vlasy husté a kudrnaté. Kančí štětiny vlasům prospívají (zacelují vlasovou kutikulu) a při pravidelném používání jim dodávají přirozený lesk.

Dřevo používané společností Tek pochází z šetrně obhospodařovaných lesů, což deklaruje celosvětově uznávaná značka FSC. Vyrobeno ručně v Itálii.

Rozměry: 22 x 6 cm
Použití
Údržba kartáče z kančích štětin: Pravidelně z kartáče vyčesávejte uvolněné vlasy, kartáč myjte ve vodě s pH neutrálním mýdlem nebo šamponem a nechat dobře vyschnout na vzdušném místě při pokojové teplotě (nikdy nesušte na topení!). Upozornění: Vlasy mohou v prvních 2-3 týdnech používání kartáče mírně elektrizovat než si vlasy na kartáč s kančími štětinami "zvyknou".
Hodnocení
5
Ohodnotit
4
1
0
0
0
Hodnotilo 5 uživatelů.

Vaše hodnocení

Úžasný kartáč! Lepší jsem snad neměla. Vlasy jsou po rozčesání krásně jemné. Rozhodně doporučuji!
— 4. 9. 2020
Doporučené produkty

Vybrané dotazy a články

Kartáč na vlasy

Dobrý den, se chtěla bych se s Vámi poradit o vhodném výběru kartáče na vlasy, mám velice husté a poškozené vlasy. Chtěla bych nějaký, který je v pořádku rozčeše a nebude je lámat. Zá...
Tereza

Jaký je nejlepší kartáč na vlasy?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je nejlepší kartáč na vlasy? Mám dlouhé, vlnité vlasy a dělají se v nich "uzlíky". Byla bych šťastná, kdybyste mi poradili. Děkuji!
Iveta L.
Další dotazy a články najdete v naší poradně
nebo nám rovnou napište

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny