Osobní odběr zdarma, doprava od 49 Kč nebo zdarma u objednávek nad 990 Kč. Všechny prodejny opět otevřeny!

SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Doprava zdarma
Solis Manicure/pedicure Set typ 71 salonní manikúra/pedikúra

Solis Manicure/pedicure Set typ 71 salonní manikúra/pedikúra

Manicure/pedicuer Set značky Solis obsahuje vše potřebné pro efektivní provedení manikúry a pedikúry a je vyhledávaným pomocníkem mnoha profesionálů po celém světě. Úprava nehtů se pro Vás stane rychlou a efektivní činností.
Produkt již není v nabídce
Kód zboží:
SL960.41
Značka:
Popis
Manicure/pedicuer Set značky Solis obsahuje vše potřebné pro efektivní provedení manikúry a pedikúry a je vyhledávaným pomocníkem mnoha profesionálů po celém světě. Úprava nehtů se pro Vás stane rychlou a efektivní činností. Výhodou oproti "domácím" typům je jeho přenosnost – přístroj je možné zcela vyjmout ze základny (kufříku) a postavit jej na manikérský stolek. Přístroj je vhodný i pro úpravu gelových nehtů. Sada obsahuje následující výměnné nástavce, které jsou uloženy v atraktivním kufříku.
1) Saphire Nail Shaper - Safírový leštící kotouč, který Vám umožní upravit nehty do požadovaného tvaru 10x rychleji než obyčejný pilník.
2) Saphire Cone Emery - Kónický safírový brousek Vám umožní odstranit tvrdší kůžičku i obrousit zarostlé okraje nehtů. Tento nástavec odstraní pouze ztvrdlou, odumřelou kůži. Po měkké kůži sklouzne, aniž by ji narušil.
3) Cuticle Pusher - Nástavec na zatlačení kůžičky umožňuje uvolnit kůžičku přesahující lůžko nehtu.
4) Cuticle Brush - Nylonový kartáček pomáhá odstranit uvolněnou kůžičku. Používá se též k očištění a vyleštění celého nehtu.
5) Round Saphire Emery - Kulatý safírový brousek je ideální pro odstranění kuřích ok.
6) Saphire Pedicure Emery - Oválný safírový brousek umožňuje odstranit tvrdou kůži na patách a na povrchu kuřích ok.
Doporučení: Nástroje po každém použití očistěte jemným kartáčkem a uložte do kufříku. Zvolit si lze ze dvou rychlostí otáček (3 600 a 4 200 RPM). Výrobek je síťově napájen.
Náhradní nástavce k tomuto je možné zakoupit i samostatně buď v tomto e-shopu nebo prostřednictvím vašeho obchodního zástupce.
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen Hodnotit