SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Doprava zdarma
Simplehuman Sensor Tru-lux Kosmetické zrcátko LED osvětlení, 5x zvětšení, dobíjecí
Simplehuman Sensor Tru-lux Kosmetické zrcátko LED osvětlení, 5x zvětšení, dobíjecíSimplehuman Sensor Tru-lux Kosmetické zrcátko LED osvětlení, 5x zvětšení, dobíjecíSimplehuman Sensor Tru-lux Kosmetické zrcátko LED osvětlení, 5x zvětšení, dobíjecíSimplehuman Sensor Tru-lux Kosmetické zrcátko LED osvětlení, 5x zvětšení, dobíjecí

Simplehuman Sensor Tru-lux Kosmetické zrcátko LED osvětlení, 5x zvětšení, dobíjecí

Nejprodávanější model zrcátka Simplehuman zvětší vaši tvář 5x. Ultra jasné Tru-Lux osvětlení se aktivuje pomocí senzoru pohybu. Dobíjecí baterie vydrží až 5 týdnů.
Není skladem pro nákup online
3 899 Kč včetně DPH
Kód zboží:
BT1080-SH
Značka:
Popis
Vlivem špatného osvětlění se může stát, že vás i na oko dobře nanesený makeup na denním světle zklame. Se zrcátky Simplehuman se toho obávat nemusíte. Jejich Tru-lux systém osvětlení dokáže přesně napodobit denní světlo.

Většina světel v kosmetických zrcátkách neobsahuje, na rozdíl od Tru-lux systému, celé spektrum barev. Proto je nemožné, aby přesně kopírovala odraz na denním světle. To dokáží pouze zrcátka Simplehuman s Tlu-lux osvětlením.

Co znamená zkratka lux?

Lux je jednotka intenzity osvětlení. Hodnota 200 je pro nanášení makeupu absolutně nedostačující. Nízký lux vám nikdy nepřinese uspokojivé nasvícení obličeje. Vaše oči se musejí více namáhat a brzy se unaví.

Parametry:
Hmotnost: 1,4Kg
Rozměry: 23,0 x 12,0 x 38,4
Barva: nerez ocel
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen Hodnotit