Všechny naše pobočky jsou od 22. 10. 2020 uzavřeny. Stále však můžete nakupovat bezpečně a pohodlně online.

Seysso náhradní hlavice Oxygen Clean, 2 ks

Seysso náhradní hlavice Oxygen Clean, 2 ks

Díky úzké hlavici lze snadno vyčistit i zuby v zadní části úst. Modrá špičatá vlákna umožňují s nejvyšší přesností vyčistit přirozené nerovnosti v zubech. Dva silné svazky bílých vláken, které se nacházejí ve středové části hlavice, se starají o lesklý povrch zubů a také o návrat jejich přirozeně bílé barvy. Tmavě modré štětiny změnou svého odstínu signalizují, kdy je čas hlavici vyměnit. Kompletní popis
Není skladem pro nákup online
Značka: Seysso
Kód zboží: PBHOB
Popis
Náhradní hlavice SEYSSO Oxygen Clean se hodí pro každého, kdo chce obnovit svou přirozenou barvu zubů. Speciálně navržený systém vláken bezchybně čistí, odstraňuje nežádoucí skvrny na povrchu zubů, brání tvorbě zubního plaku a zubního kamene.

Díky úzké hlavici lze snadno vyčistit i zuby v zadní části úst. Modrá špičatá vlákna umožňují s nejvyšší přesností vyčistit přirozené nerovnosti v zubech. Dva silné svazky bílých vláken, které se nacházejí ve středové části hlavice, se starají o lesklý povrch zubů a také o návrat jejich přirozeně bílé barvy. Tmavě modré štětiny změnou svého odstínu signalizují, kdy je čas hlavici vyměnit.

Každá hlavice je vybavena plastovým krytem, který zabraňuje znečištění vláken. Z hygienických důvodů a pro dosažení maximálního efektu při čištění zubů, doporučujeme hlavici měnit každé tři měsíce.
Hodnocení
5
Ohodnotit
1
0
0
0
0
Hodnotil 1 uživatel.

Vybrané dotazy a články

Elektrický kartáček Seysso

Dobrý den, minulý rok jsem u vás koupila el. kartáček Seysso. Nyní sháním náhradní hlavice a nemohu je nikde najít. Je možné na tento kartáček koupit hlavice jiné značky? Děkuji.
Eva
Další dotazy a články najdete v naší poradně
nebo nám rovnou napište

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MDDr. Nikolleta Benešová
odborná konzultace dentální péče
Pavlína Ditrichová
odborná konzultace kosmetiky
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny