Mezizubní prostory

Mezizubní kartáčky GUM

Milá poradno,

doteď používám mezizubní kartáčky Curaprox CPS 07 červené, 010 bílé, 011světle zelené, 012 modré. Dosahuji s nimi velmi dobrých výsledků, ale těžko se shání, zvláště ta nejmenší velikost. Proto mi můj zubař doporučil mezizubní kartáčky GUM, velikost M (?). Jsou kónické, proto mi prý má postačit jediná velikost. Ovšem uvedenou velikost jsem nenašel, tedy se ptám, jak velké kartáčky GUM bych měl používat?

Děkuji za odpověď.

J
Jiří ‒ 24. 11. 2020
Mezizubní prostory
Sdílet na

Hezký den.

Děkujeme za Váš dotaz.

Je možné, že Váš zubní lékař neměl na mysli přímo mezizubní kartáčky k klasickými vlákny, ale silikonová mezizubní párátka GUM Soft-Picks. Jde o jednoduchou pomůcku, která slouží k rychlému očištění mezi zuby po jídle, na cestách, před schůzkou apod. Velikosti jsou však označované jako SMALL - REGULAR - LARGE (příp. X-Large), proto by bylo vhodné ještě jednou se Vaše zubního lékaře zeptat, o které velikosti z výše zmíněných mluvil.

Pro každodenní čištění mezi zuby existují GUM mezizubní kartáčky, které mohou být alternativou kartáčkům Curaprox. Správné velikosti Vám opět nejlépe vybere zubní lékař nebo dentální hygienistka.

S pozdravem

Tým Profimed

Doporučené produkty

Skladem > 5 ks
Ihned na

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Vokůrková
odborná konzultace dentální péče
Valentyna Nikolenko
odborná konzultace doplňků stravy
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny