Všechny naše pobočky jsou od 22. 10. 2020 uzavřeny. Stále však můžete nakupovat bezpečně a pohodlně online.

Péče o vlasy

Jaký je nejlepší kartáč na vlasy?

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jaký je nejlepší kartáč na vlasy? Mám dlouhé, vlnité vlasy a dělají se v nich "uzlíky". Byla bych šťastná, kdybyste mi poradili.

Děkuji!

I
Iveta L. ‒ 02. 09. 2016
Péče o vlasy
Sdílet na

Dobrý den, Iveto,

nejlepší kartáče na vlasy jsou vyrobeny z přírodních materiálů - dřeva a kančích štětin, které vlasy nepoškozují, ale šetrně a účinně je rozčesávají a pečují o ně. Kartáče TEK s dokonale opracovanými dřevěnými bodlinkami jsou antistatické a šetrné k vlasům, navíc stimulují vlasovou pokožku a kořínky. Přírodní kančí štětiny pomáhají zacelovat vlasovou kutikulu a tím dodávají vlasů hydrataci a lesk. Na začátku používání kartáče s kančími štětinami vlasy mohou elektrizovat, ale jakmile se vlasová kutikula zacelí a vlasy si na kartáč zvyknou (obvykle po 14 dnech používání), česání je bezproblémové a velmi prospěšné.

K účinnému rozčesání dlouhých vlnitých vlasů doporučuji dřevěné ručně vyráběné kartáče a hřebeny značky TEK, které vlasy účinně a šetrně rozčešou. Nejvíce bych doporučil kartáče s habrovými bodlinkami.

Z kartáčů s kančími štětinami doporučuji luxusní kartáč TEK Prestige s kančími štětinami a nylonovými vlákny, který rozčeše i velmi husté a kudrnaté vlasy.

Všechny kartáče a hřebeny Vám rádi předvedou a doporučí v každé prodejně Profimed.

S pozdravem

Pavlína Ditrichová
odborná konzultace kosmetiky

Doporučené produkty

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MDDr. Nikolleta Benešová
odborná konzultace dentální péče
Pavlína Ditrichová
odborná konzultace kosmetiky
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny