SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Philips 500 Kč CashBack
Cashback
Doprava zdarma
Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 Black, sonický kartáček
Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 Black, sonický kartáček

Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 Black, sonický kartáček

10x
3 režimy čištění a 3 intenzity, cestovní pouzdro, tlakový senzor a funkce BrushSync. Poznejte rozdíl šetrného čištění zásluhou tlakového senzoru a zároveň získejte bělejší zuby za 1 týden.

Akce: po zakoupení zaregistrujte kartáček na philips.cz a získáte zpět na bankovní účet 500 Kč! (Pravidla ZDE)

Skladem více než 5 ks
4 199 Kč včetně DPH
Kód zboží:
HX687047
Značka:
Popis
Složení

Balení obsahuje

  • Těla kartáčku: 1x ProtectiveClean
  • Kartáčkové hlavice: 2x hlavice W2 Optimal White, standardní velikost
  • Cestovní pouzdro: 1x
  • Nabíječka: 1x
Hodnocení
5

Hodnotilo 10 uživatelů.
10
0
0
0
0
Perfektní
Kateřina
28. 5. 2019
Naprosto úžasný kartáček. Dlouho trpím na citlivost zubů, dlouho hledám řešení a konečně jsem ho našla !!! Balení: Úžasně zabalené jako dáreček. Velmi mě to překvapilo. Návod k použití: Stručný, jasný a přehledný. Balení obsahuje i obrázkový návod jak kartáček používat. První použití: Zuby byly hladké, čištění příjemné. Absolutně nesrovnatelné s běžným zubním kartáčkem. Celkový dojem: Naprosto úžasná věc, kterou by měl mít doma každý komu záleží na tom aby měl zuby zdravé. Zuby máme pouze dvoje a další už nám nenarostou. Po 14 dnech se mi snížila citlivost zubů se kterou bojuji již několik let. Takže za mě rozhodně doporučuji.
goschief
18. 9. 2019
Perfektní a stylový kartáček, který nezklame. Už po necelých dvou týdnech používání jsem přestal mít problémy s citlivými a krvácejícími dásněmi. Každé ráno i večer se těším na čištění zubů. Dlouho jsem používal elektrický kartáček který nebyl založený na sonickém vibrování a nikdy jsem neměl pocit tak čistých a hladkých zubů, jako s tímto kartáčkem Sonicare protectiveClean 6100. Mimo skvěle vyčištěných zubů se kartáček také skvěle vyjímá jako designový doplněk v koupelně Jeho černý design je chic a sexy. Naprosto skvělá kombinace! kartáček bych doporučil naprosto každému! TOP
Jakub Havlíček
10. 10. 2019
Doporučené zboží