SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Outlet
Parks Nature´s Own Rejuvenating Svíčka s osvěžující relaxační vůní, 235 g

Parks Nature´s Own Rejuvenating Svíčka s osvěžující relaxační vůní, 235 g

Příroda doma
Není skladem pro nákup online
384 Kč včetně DPH
Kód zboží:
SPA05
Značka:
Popis
Příroda doma
Rejuvenating - směs čistých vůní speciálně navržených a vytvořených pro načerpání nových sil. Pomeranč, černý pepř, petitgrain, vetiver, bazalka a cedrové dřevo navodí dokonalou atmosféru k relaxaci.
Výška: 9 cm
Průměr: 8 cm
Doba hoření: přibližně 60 hodin

Exkluzivní vůně svíček Parks jsou vytvářeny ze 48 přírodních, veganských, certifikovaných ingrediencí. K výrobě je použit přírodní vosk, který si společnost Parks již mnoho let vyrábí sama (rodinná formule, která se zdokonaluje již po mnoho let). Svíčky Parks, které se prodávají ve více než 50ti zemích, jsou ideální na svatební stoly, dekorace party, zásnuby a speciální příležitosti pro neformální a relaxující prostředí. K výrobě se využívají aromaterapeutické esenciální oleje, vše ze 100% veganských ingrediencích - absolutně ekologické. Svíčky Parks jsou vysoce kvalitní - knoty neobsahují olovo a jsou také vyráběny společností Parks.
Svíčky neobsahují parafín ani petrolej, které při hoření vytvářejí toxické látky! 99 % svíčky shoří (úsporné). Doba hoření je o 20 % delší než klasické, levné svíčky. Je to díky speciální výrobě, kdy se nejdříve nahřeje sklo, pak se vlije směs pro svíčku a poté se vše zchladí. Svíčka nikdy nevypadne ze skleničky, nejsou zde též žádné bubliny! Pozor: Nenechávejte svíčky hořet déle než 4 hodiny - aby se neroztavily příliš.


Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen Hodnotit