Osobní odběr zdarma, doprava od 49 Kč nebo zdarma u objednávek nad 990 Kč. Všechny prodejny opět otevřeny!

SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Parks Frankincense svíčka s vůní kadidla

Parks Frankincense svíčka s vůní kadidla

Exkluzivní vůně svíček Parks jsou vytvářeny ze 48 přírodních, veganských, certifikovaných ingrediencí. K výrobě je použit přírodní vosk, který si společnost Parks již mnoho let vyrábí sama (rodinná tradice).
Produkt již není v nabídce
Kód zboží:
NW19
Značka:
Popis
Exkluzivní vůně svíček Parks jsou vytvářeny ze 48 přírodních, veganských, certifikovaných ingrediencí. K výrobě je použit přírodní vosk, který si společnost Parks již mnoho let vyrábí sama (rodinná tradice). Svíčky Parks se prodávají ve více než 50ti zemích.
Svíčky Parks jsou ideální na svatební stoly, dekorace party, zásnuby a speciální příležitosti pro neformální a relaxující prostředí.
Svíčky Parks jsou vyrobeny z přírodního vosku, který společnost Parks sama vyrábí (rodinná formule, která se zdokonaluje již po mnoho let) k výrobě se využívají aromaterapeutické esenciální oleje, vše ze 100% veganských ingrediencích - absolutně ekologické. Svíčky Parks jsou vysoce kvalitní. Knoty neobsahují olovo a jsou vyráběny společností Parks!
Svíčky neobsahují parafín ani petrolej, které při hoření vytvářejí toxické látky!
99% svíčky shoří (úsporné). Doba hoření je o 20% delší než klasické, levné svíčky. Všimněte si, prosím že svíčka je dokonale zalita do skla. Je to díky speciální výrobě, kdy se nejdříve nahřeje sklo, pak se vlije směs pro svíčku a poté se vše zchladí. Svíčka nikdy nevypadne ze skleničky nejsou zde též žádné bubliny! Nevytvářejí kouř!
Pozor: Nenechávejte svíčky hořet déle než 4 hodiny - aby se neroztavily příliš.
Svíčky hoří od 18 hodin (malé) až do 180 hodin (obrovské).
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen Hodnotit