Parks BLACK MAGIC svíčka, Citrus, Vanilla, Patchouli, Lavender, 235 g

Luxusní černé svíčky Black Magic vytvoří opravdu neopakovatelnou a nezapomenutelnou atmosféru. Originální vůně směsi citrusů, vanilky, pačuli a levandule to celé v elegantním balení je kombinace, která vás uhrane. Kompletní popis
Není skladem pro nákup online
Ihned na
Značka: Parks
Kód zboží: 71A
Popis

Svíčka Parks BLACK MAGIC - Citrus, Vanilla, Patchouli, Lavender

Luxusní černé svíčky BLACK MAGIC vytvoří opravdu neopakovatelnou a nezapomenutelnou atmosféru. Originální vůně směsi citrusů, vanilky, pačuli a levandule to celé v elegantním balení je kombinace, která vás uhrane. Jednotlivé vůně jsou vybírány a voleny tak, aby dokonale povzbudily vaše smysly.
Výška: 9,5 cm, průměr: 7,5 cm, doba hoření: přibližně 60 hodin.

Exkluzivní vůně svíček Parks jsou vytvářeny ze 48 přírodních, veganských, certifikovaných ingrediencí. K výrobě je použit přírodní vosk, který si společnost Parks již mnoho let vyrábí sama (rodinná formule, která se zdokonaluje již po mnoho let). Svíčky Parks, které se prodávají ve více než 50ti zemích, jsou ideální na svatební stoly, dekorace party, zásnuby a speciální příležitosti pro neformální a relaxující prostředí. K výrobě se využívají aromaterapeutické esenciální oleje, sojový a palmový olej, vše ze 100% veganských ingrediencích - absolutně ekologické. Svíčky Parks jsou vysoce kvalitní - knoty neobsahují olovo a jsou také vyráběny společností Parks.

Svíčky neobsahují parafín ani petrolej, které při hoření vytvářejí toxické látky! 99 % svíčky shoří (úsporné). Doba hoření je o 20 % delší než klasické, levné svíčky. Je to díky speciální výrobě, kdy se nejdříve nahřeje sklo, pak se vlije směs pro svíčku a poté se vše zchladí. Svíčka nikdy nevypadne ze skleničky, nejsou zde též žádné bubliny! Pozor: Nenechávejte svíčky hořet déle než 4 hodiny - aby se neroztavily příliš.
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen
Hodnotit

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MDDr. Nikolleta Benešová
odborná konzultace dentální péče
Pavlína Ditrichová
odborná konzultace kosmetiky
Ing. Kristýna Corso
odborná konzultace dětského sortimentu
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny