Osobní odběr zdarma, doprava od 49 Kč nebo zdarma u objednávek nad 990 Kč. Všechny prodejny opět otevřeny!

SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Parks BLACK MAGIC svíčka, Bergamot, Rose, Patchouli Lavender, Rosemary, 235 g

Parks BLACK MAGIC svíčka, Bergamot, Rose, Patchouli Lavender, Rosemary, 235 g

Luxusní černé svíčky Black Magic vytvoří opravdu neopakovatelnou a nezapomenutelnou atmosféru. Smyslná vůně směsi bergamotu, růže, pačuli, levandule a rozmarýnu, to celé v elegantním balení je kombinace, která vás uhrane.
Není skladem pro nákup online
Můžete mít ihned na 3 prodejnách. Zjistit dostupnost
499 Kč včetně DPH
Kód zboží:
71C
Značka:
Popis

Svíčka Parks BLACK MAGIC - Bergamot, Rose, Patchouli Lavender, Rosemary

Luxusní černé svíčky BLACK MAGIC vytvoří opravdu neopakovatelnou a nezapomenutelnou atmosféru. Smyslná vůně směsi bergamotu, růže, pačuli, levandule a rozmarýnu, to celé v elegantním balení je kombinace, která vás uhrane. Jednotlivé vůně jsou vybírány a voleny tak, aby dokonale povzbudily vaše smysly.
Výška: 9,5 cm, průměr: 7,5 cm, doba hoření: přibližně 60 hodin.

Exkluzivní vůně svíček Parks jsou vytvářeny ze 48 přírodních, veganských, certifikovaných ingrediencí. K výrobě je použit přírodní vosk, který si společnost Parks již mnoho let vyrábí sama (rodinná formule, která se zdokonaluje již po mnoho let). Svíčky Parks, které se prodávají ve více než 50ti zemích, jsou ideální na svatební stoly, dekorace party, zásnuby a speciální příležitosti pro neformální a relaxující prostředí. K výrobě se využívají aromaterapeutické esenciální oleje, sojový a palmový olej, vše ze 100% veganských ingrediencích - absolutně ekologické. Svíčky Parks jsou vysoce kvalitní - knoty neobsahují olovo a jsou také vyráběny společností Parks.

Svíčky neobsahují parafín ani petrolej, které při hoření vytvářejí toxické látky! 99 % svíčky shoří (úsporné). Doba hoření je o 20 % delší než klasické, levné svíčky. Je to díky speciální výrobě, kdy se nejdříve nahřeje sklo, pak se vlije směs pro svíčku a poté se vše zchladí. Svíčka nikdy nevypadne ze skleničky, nejsou zde též žádné bubliny! Pozor: Nenechávejte svíčky hořet déle než 4 hodiny - aby se neroztavily příliš.
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen Hodnotit