Osobní odběr zdarma, doprava od 49 Kč nebo zdarma u objednávek nad 990 Kč. Všechny prodejny opět otevřeny!

SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Outlet
Doprava zdarma
Oral-B Genius Series 8900 2 těla + Braun Satin Hair 7 BR750 ZDARMA

Oral-B Genius Series 8900 2 těla + Braun Satin Hair 7 BR750 ZDARMA

1x
Moderníí elektrický kartáček Oral-B Genius Series 8900 limitovaná edice 1+1! ZDARMA kartáč na vlasy s ionizační technologií Braun Satin Hair 7 BR750, technologie „Satin ion“ – neutralizuje elektrizování vlasů a zvyšuje lesk a zdravý vzhled vlasů

Koupí získáváte záruku 100 dní vrácení peněz (pravidla zde)!

Produkt již není v nabídce
Kód zboží:
OB8900BSH
Značka:
Popis
Kulatá hlava čistí lépe

Kulatá hlava Oral-B kopíruje tvar každého zubu lépe než běžný manuální zubní kartáček. Výsledkem jsou čistější zuby a zdravější dásně.
Bělejší zuby od prvního dne

Jemně bělí zuby už od prvního dne díky lešticí vložce, která drží zubní pastu a aplikuje ji tam, kde je k odstranění povrchových skvrn zapotřebí.
Chrání dásně

Regulace tlaku snižuje rychlost čištění a indikátor SmartRing vás upozorní, pokud budete na kartáček příliš tlačit.
100% pokrytí s funkcí detekce polohy

Jediný zubní kartáček, který vidí, kde čistíte, a vede vás tak, abyste žádnou část ústní dutiny nevynechali. Čištění je proto opravdu důkladné.
Přizpůsobte čištění svým potřebám

Pomocí šesti režimů čištění a LED indikátoru SmartRing s 12 barvami si kartáček nastavte podle sebe.
Více než dva týdny čištění na jedno nabití
Oral-B Genius 8900 má moderní lithium-iontovou baterii, takže vydrží nabitý déle až dva týdny čištění na jedno nabití Nabíječku tak můžete klidně nechat doma i při cestě na dovolenou.
Kartáčkové hlavy navržené ve spolupráci se zubními lékaři

Vyměnitelné kartáčkové hlavy Oral-B jsou navrženy tak, aby je šlo bez problému nasadit na váš zubní kartáček. Mají řadu speciálních funkcí, takže přinášejí úžasné výsledky. Zaoblené konce jsou například šetrnější k dásním, zkosená vlákna lépe čistí mezizubní prostory a ultra tenká vlákna UltraThin zajišťují extra jemné čištění.

ZDARMA:
Kartáč na vlasy Satin Hair 7 je vyvinutý tak, aby vlasům s každým svým tahem okamžitě propůjčoval lesk a hladkost, a to kdykoli a kdekoli - pouhým stisknutím jediného tlačítka. Je jednoduché ho používat, lze ho všude vzít s sebou, je stylový a přináší všechny další výhody technologie Braun IONTEC, jako je boj proti polétavosti a ochrana vlasů.
 
Hodnocení
5

Hodnotil 1 uživatel.
1
0
0
0
0