SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Doprava zdarma
Oral-B Genius 9000 Rose Gold elektrický kartáček
Oral-B Genius 9000 Rose Gold elektrický kartáček

Oral-B Genius 9000 Rose Gold elektrický kartáček

Elektrický kartáček Oral-B s 3D systémem (10.500 oscilací a 48.000 pulzů za minutu); 6 čistících programů; technologie detekce pozice; vizuální a zvukový senzor tlaku; Smart Ring; Bluetooth technologie propojitelná s mobilní aplikací Oral-B, prémiové chytré cestovní pouzdro.

Koupí získáváte záruku 100 dní vrácení peněz (pravidla zde)!

Produkt již není v nabídce
Kód zboží:
OB9000RG
Značka:
Popis

 
Kulatá hlava čistí lépe

Kulatá hlava Oral-B kopíruje tvar každého zubu lépe než běžný manuální zubní kartáček. Výsledkem jsou čistější zuby a zdravější dásně.

Bělejší zuby od prvního dne

Jemně bělí zuby už od prvního dne díky lešticí vložce, která drží zubní pastu a aplikuje ji tam, kde je k odstranění povrchových skvrn zapotřebí.

Chrání dásně

Regulace tlaku snižuje rychlost čištění a indikátor SmartRing vás upozorní, pokud budete na kartáček příliš tlačit.

100% pokrytí s funkcí detekce polohy

Jediný zubní kartáček, který vidí, kde čistíte, a vede vás tak, abyste žádnou část ústní dutiny nevynechali. Čištění je proto opravdu důkladné.

Přizpůsobte čištění svým potřebám

Pomocí šesti režimů čištění a LED indikátoru SmartRing s 12 barvami si kartáček nastavte podle sebe.

Nikdy nezůstanete s vybitou baterií

Oral-B Genius 9000 má moderní lithium-iontovou baterii, takže vydrží nabitý až 14 dní. Dodává se s nabíjecím pouzdrem, které umožňuje nabíjet v jedné zástrčce zároveň zubní kartáček i chytrý telefon.

Kartáčkové hlavy navržené ve spolupráci se zubními lékaři

Vyměnitelné kartáčkové hlavy Oral-B jsou navrženy tak, aby je šlo bez problému nasadit na váš zubní kartáček. Mají řadu speciálních funkcí, takže přinášejí úžasné výsledky. Zaoblené konce jsou například šetrnější k dásním, zkosená vlákna lépe čistí mezizubní prostory a ultra tenká vlákna UltraThin zajišťují extra jemné čištění

Nejčastěji doporučovaný zubními lékaři*

Zubní kartáčky Oral-B vznikají ve spolupráci se zubními lékaři, kteří zároveň tuto značku doporučují na celém světě nejčastěji. Poznejte sami novou úroveň péče o ústní dutinu od Oral-B.
* na základě celosvětového reprezentativního vzorku zubních lékařů v průzkumech z roku 2014, které jsou pro společnost P&G pravidelně prováděny


Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen Hodnotit