SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Monroe Glamour průměr 50 mm Narovnávací kartáč zelený

Monroe Glamour průměr 50 mm Narovnávací kartáč zelený

Narovnávací/jemné, kudrnaté, vlnité a suché vlasy. Kartáč Glamour je určen pro dosažení hladkých, rovných a přirozeně lesklých vlasů. Určené zvláště pro jemné, vlnité, kudrnaté a suché vlasy.
Kompletní popis
Není skladem
899 Kčvčetně DPH
Kód zboží:
M2250G
Značka:
Monroe
Popis
Narovnávací/jemné, kudrnaté, vlnité a suché vlasy. Kartáč Glamour je určen pro dosažení hladkých, rovných a přirozeně lesklých vlasů. Určené zvláště pro jemné, vlnité, kudrnaté a suché vlasy. Profesionální kartáče Monroe mají patentovaný tvar přesýpacích hodin, který zajistí lepší uchopení vlasů u hlavy. Vlasy z kartáče nesklouzávají, přírodní štětiny je dokonale napnou a táhnou až k fénu.
Vlasová kutikula (vnější vrstva vlasů) je tvořena šupinatými destičkami, které vznikají při postupném růstu vlasů. Pokud se kutikula mechanicky poškodí (nekvalitním kartáčem, hřebenem), bývají následkem vlasy vysušené, matné, lámavé a mají nepříjemný sklon se zacuchávat. Čím hladší je povrch vlasu, tím lesklejší a zdravější vlasy jsou.
Přírodní kančí štětiny je materiál, který je pro vlas přirozený (stejně tak i dřevo) - zavírají vlasové kutikuly tak, aby nedocházelo k vysušování vlasů, vlasy byly lesklejší a zdravější. 100% kančí štětiny jsou v kartáči Glamour posazené kolmo a to za účelem narovnání vlasů. Každý snopec kančích štětin je vyztužen několika nylonovými štětinami – je to velmi důležité, neboť kartáč musí být nejen šetrný, ale také dostatečně pevný, aby mohl vlas správně tvarovat. Jen přírodní štětina by na to nebyla dostatečná. Umělé štětiny vlas v žádném případě nepoškodí, neboť jsou dobře umístěny mezi štětinami přírodními.
Rozměry: průměr dřevěného těla kartáče 50 mm, průměr kartáče i se štětinami 8,5 cm, délka kartáče 26 cm. Rukojeť je pěnová, násada pak z lehkého topolového dřeva.
Upozornění: Vlasy na kartáč nikdy nenamotávejte, před fénováním vlasy vysušte ze 70 % ručníkem. Vlas si musí na kančí štětiny chvíli zvykat, a proto budou v prvních momentech jeho používání, vlasy mírně elektrizovat. Tento jev po pár dnech pomine.