Matchstick Monkey Sada misek s podložkou

Sada 3 misek s motivem opičky, lva a žirafy a protiskluzové podložky Matchstick Monkey ze silikonu je úžasně praktická, antibakteriální, neklouže a navíc má nádherný design Kompletní popis
Produkt nelze zakoupit
Kód zboží: MMMASM015
Popis

Matchstick Monkey Sada misek s podložkou

Kreativní design umožňuje malým dětem rozvíjet své jemné motorické dovednosti spojováním mističek ve tvaru zvířátek na podložce. Tato dětská sada e dokonalým pomocníkem pro podávání vyváženého jídla a oddělování různých textur a skupin jídel. Malé děti se mohou občerstvit samy, jíst se z více misek, podporovat a rozvíjet jemné motorické dovednosti a koordinaci ruka-oko.
Povrch podložky je navržen tak, aby absorboval kapky a rozlité tekutiny. Protiskluzový materiál zajišťuje, že misky zůstanou při krmení na svém místě, takže Vás nezaskočí žádná nehoda s rozlitím či rozsypáním jídla.
Misky bez BPA a ftalátů jsou vhodné i do mikrovlnné trouby a myčky na nádobí, díky čemuž se velmi snadno čistí. Jsou vyrobeny ze silikonu nejvyšší kvality LFGB, označovaného také jako „platinový silikon“.
Přidaná antimikrobiální ochrana BioCote® zabíjí 99,9 % mikrobů a zabraňuje množení bakterií na povrchu produktů. Zajišťuje maximální hygienu, bezpečnost a zdravotní nezávadnost produktu. Díky BioCote ochraně je Váš produkt hygieničtější, čistší a vypadá déle než nový.

Vlastnosti:
* protiskluzový materiál, který zabraňuje převrhnutí
*bez obsahu ftalátů a BPA
*vhodné do myčky nádobí, chladničky i mikrovlnné trouby,
*s antimikrobiální technologií BioCote®

Materiál: certifikovaný LFGB silikon,
Rozměry podložky: 34.5 x 23.5 cm
Vhodné pro děti od 9 měsíců.
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen
Hodnotit

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Vokůrková
odborná konzultace dentální péče
Valentyna Nikolenko
odborná konzultace doplňků stravy
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny