SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
KORRES Black Pine 3D dárková sada

KORRES Black Pine 3D dárková sada

7x
Dárková sada obsahuje výrobky z řady Black Pine 3D, které prokazatelně pomáhají zvyšovat elasticitu pleti, redukují tvorbu vrásek a zpevňují kontury obličeje.
Skladem pro nákup online více než 5 ks
Můžete mít ihned na 11 prodejnách. Zjistit dostupnost
550 Kč včetně DPH
Kód zboží:
K1501683
Značka:
Popis

KORRES Black Pine 3D dárková sada

Dárková sada obsahuje cestovní výrobky z řady produktů KORRES Black Pine 3D:
  • Denní krém pro normální až suchou pleť, 16 ml
  • Noční krém pro všechny druhy pleti, 16 ml
  • Super oční sérum, 4 ml
Výrobky mají rekonturační, zpevňující a vyživující účinky. Obsahují průlomový komplex látek (polyfenoly z černé borovice, přírodní derivát hexapeptid 11, výtažek z plamatky zelné a ovesné polysacharidy) účinných pro obnovu pleti. Pomáhájí zlepšovat pružnost pokožky. Redukujejí tvorbu vrásek a zpevňují kontury obličeje.

Řada produktů KORRES BLACK PINE 3D
KORRES provedl vědecký průlom v oblasti antiagingu! Klíčovou roli v něm hraje struktura a funkce elastinu v pleti. Nová kolekce BLACK PINE 3D obsahuje inovativní ElastiLift-3D™ komplex, který přírodní cestou bojuje proti projevům stárnutí pleti tím, že posiluje elastin v jeho jádru.

Komplex ElastiLift-3D™ je složený z přírodních látek, které prokázaly výjimečný účinek na funkci elastinu a zároveň mají schopnost zdvojnásobit elasticitu epidermálních buněk. ElastiLift-3D™ má jedinečnou sílu aktivovat účinek LOXL enzymu a byla u něj klinicky prokázána účinnost při zpevňování kontur obličeje, obnově pružnosti pleti, zlepšení její pevnosti a odolnosti a také schopnost bojovat proti vráskám.

Výrobky mohou obsahovat stopy lepku a ořechů.

Dermatologicky testováno.
Hodnocení
4,5

Hodnotilo 7 uživatelů.
5
2
0
0
0