Doudou koala muchláček s chrastítkem, 22 cm
Doudou koala muchláček s chrastítkem, 22 cm

Doudou koala muchláček s chrastítkem, 22 cm

Ultra měkký koala „muchláček“ s chrastítkem v nádherné krabičce. Kompletní popis
Skladem 1 ks
Ihned na
Značka: Doudou
Kód zboží: DC3666
Popis
Ultra měkký koala „muchláček“ s chrastítkem v nádherné krabičce.
Koala „muchláček“ je roztomilý kamarád a díky plyšové vrstvě je ultra měkký a hebký. Je pohodlný do dětské ručičky a dodává pocit bezpečí a klidu. Chrastítko navíc povzbudí zvídavost miminka.
Muchláček v nejrůznějších podobách je pilotním projektem francouzské firmy Doudou et Compagnie. Je to první společník dítěte, poskytuje pohodlí a jistotu. Dítě si svého „životního muchláčka“ vybírá okolo 6-8 měsíce věku. Pediatrové a psychoanalytici definují tuto hračku jako přechodný objekt, tzn. pomáhá usnadnit přechod mezi „biologickým“ připoutáním, které má dítě v prvních měsících svého života a autonomií, kterou postupně získává. Každé dítě by mělo mít svého muchláčka, který se stane jeho důvěrníkem, rádcem, někdy jde dokonce příkladem! U doktora dostane první injekci muchláček a pokud nepláče, zvládne to přece i dítě. Některým pomůže při usínání, ostatní si ho berou i do školky. Je to vzácný kamarád, který přináší do života vašeho dítěte něžné pohodlí.
Plyšové hračky francouzské značky Doudou et Compagnie se vyznačují kvalitou materiálů, precizním zpracováním a nadčasovým designem.
Vhodné pro děti od narození.
Lze prát v pračce na 30 °.
Výška: 22 cm
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen
Hodnotit

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny