SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50

Máme BEJBY!


Když jsem před 23 lety zakládala PROFIMED, tak by mne ani ve snu nenapadlo, že bychom někdy prodávali zdravotnické pomůcky pro miminka, chytré hračky a knížky či kultovní dětské brýle z Kalifornie.

Díky malému Maxíkovi jsem ale před 2 lety neodmítla exkluzivního zastoupení švédsko-americké značky Fridababy. A když už jsem začala přemýšlet, jak budeme distribuovat trubičky na prdíky a bezpečné odsávačky nosů, tak jsem si řekla, že bych mohla postavit celý koncept nového obchodu, stejně tak jak jsem krok za krokem vybudovala PROFIMED.

A tak začal příběh PROFIMED BABY. Více než rok jsem konzultovala s pediatry, porodními asistentkami, dětskými psychology a s mnoha maminkami, co jim chybí, jaké vychytávky by mi mohli doporučit a co si myslí o vzorcích, které jsem jim postupně předkládala.

Podařilo se mi najít spoustu úžasných produktů a doufám, že se vám budou také líbit. Většinu z nich jsme s Maxíkem vyzkoušeli doslova na vlastní kůži a můžeme se za ně osobně zaručit.

Navštivte náš nový butik v pražské nákupní galerii Westfield Chodov nebo náš internetový obchod na adrese www.profimedbaby.cz a dejte nám vědět, jak jste s nimi spokojeni vy.

Přeji vám krásné a pohodové léto, hodně sluníčka, radosti, zábavy, výletů do přírody, společných zážitků… třeba vás k nim budou inspirovat i naše noviny, které jsou nyní přílohou speciálu časopisu Maminka – Cestujeme s dětmi.

 

 

S láskou!

Alexandra Kala
zakladatelka PROFIMEDu