Osobní odběr zdarma, doprava od 49 Kč nebo zdarma u objednávek nad 990 Kč. Dárek k nákupu ke každé objednávce již nad 700 Kč!

SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
CASTERA izotonický nosní sprej, 100 ml

CASTERA izotonický nosní sprej, 100 ml

4x
Zklidňující a hydratační nosní sprej s pramenitou termominerální vodou ke každodennímu použití pro batolata, děti i dospělé.
Skladem pro nákup online více než 5 ks
Můžete mít ihned na 14 prodejnách. Zjistit dostupnost
199 Kč včetně DPH
Kód zboží:
PFCAS06001
Značka:
Popis

CASTERA izotonický nosní sprej

Zklidňující a hydratační nosní sprej s pramenitou termální vodou ke každodennímu použití pro batolata, děti i dospělé. Hydratuje vysušené nosní sliznice, zeslabuje nosní výtok a zmírňuje podráždění (způsobené například pylem, prašností, suchým vzduchem z klimatizace či topení, alergiemi nebo nakažlivými chorobami).

Díky ryzosti a minerálnímu složení Castéra termominerální vody působí sprej příznivě na citlivou sliznici. Izotonickým činí sprej přidaná mořská voda (koncentrace chloridu sodného je podobná fyziologické koncentraci slizničních buněk).

Sprej je 100% přírodní a neobsahuje konzervanty.

Obsah: 100 ml
Složení
Termominerální voda Castéra, mořská voda
Použití
Opatrně zaveďte trysku do nosní dírky. 1 – 2 vstřiky do každé nosní dírky, 2 – 4x denně. Po každém použití umyjte trysku čistou vodou a nechte uschnout. Stejná tryska by neměla být užívána více lidmi. U dětí (nad 6 měsíců), starších lidí a lidí s pohybovým omezení se doporučuje podávat v leže s hlavou na boku a bradou směřovanou mířně vzhůru.
Hodnocení
5

Hodnotili 4 uživatelé.
4
0
0
0
0
Super, nejlepší, používám každý den na suchou nosní sliznici - začínající infekce, klimatizace atd.
Marek
25. 6. 2019
Doporučené zboží