Osobní odběr zdarma, doprava od 49 Kč nebo zdarma u objednávek nad 990 Kč. Všechny prodejny opět otevřeny!

SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Outlet
Braun Satin Hair kartáč na vlasy s technologií IONTEC
Braun Satin Hair kartáč na vlasy s technologií IONTEC Braun Satin Hair kartáč na vlasy s technologií IONTEC Braun Satin Hair kartáč na vlasy s technologií IONTEC

Braun Satin Hair kartáč na vlasy s technologií IONTEC

1x
Kartáč na vlasy Braun Satin Hair s technologií IONTEC je jedinečný. Aktivně uvolňuje miliony iontů prostřednictvím malých zelených trysek, které obalí vaše vlasy a zvítězí nad statickou elektřinou. Navíc pomáhají přitáhnout částečky vlhkosti ze vzduchu přímo do vlasů a tak zlepšují jejich zdraví a vzhled.
Produkt již není v nabídce
Kód zboží:
BSH750
Značka:
Popis

Braun Satin Hair kartáč na vlasy s technologií IONTEC

Kartáč na vlasy IONTEC aktivně uvolňuje miliony iontů prostřednictvím malých zelených trysek, zatímco u ostatních kartáčů se ionty vyskytují pouze ve výrobním materiálu. Můžete dokonce zaslechnout tiché šumění.
Všechny tyto ionty obalí vaše vlasy a zvítězí nad statickou elektřinou a rozcucháním pro stále zářivý vzhled.
Pomáhají přitáhnout částečky vlhkosti ze vzduchu přímo do vašich vlasů.
Což je velmi dobré pro zdraví vašich vlasů.

Kartáč na vlasy s ionizační technologií
technologie „Satin ion“ – neutralizuje elektrizování vlasů a zvyšuje lesk a zdravý vzhled vlasů
hladké zakončení bodlin
spínač On-Off s automatickým vypínáním
bateriový provoz
2AAA baterie

Popis výrobku:
Kartáč na vlasy Satin Hair 7 je vyvinutý tak, aby vlasům s každým svým tahem okamžitě propůjčoval lesk a hladkost, a to kdykoli a kdekoli - pouhým stisknutím jediného tlačítka. Je jednoduché ho používat, lze ho všude vzít s sebou, je stylový a přináší všechny další výhody technologie Braun IONTEC, jako je boj proti polétavosti a ochrana vlasů.
Rozdíl okamžitě uvidíte i pocítíte, protože vaše vlasy budou lesklé, zářivé a hladké.

Hlavní vlastnosti výrobku:
Inovační technologie IONTEC
Stejně jako všechny přístroje řady Braun Satin Hair 7 obsahuje také kartáč na vlasy Braun Satin Hair 7 průlomovou inovační technologii IONTEC.
IONTEC je jedinečná technologie určená speciálně k ochraně zdraví vašich vlasů. Proto je také vaší zárukou zdravé úpravy vlasů. Unikátně navržené zelené iontové trysky uvolní do vašich vlasů prokazatelně miliony saténových iontů. Tyto saténové ionty začnou ihned snižovat statický náboj a tření. Okamžitě se obnoví lesk a hladkost vlasů.
Česání bez poškození vlasů
Unikátně navržené super hladké hroty dokonalého tvaru umožní oproti kartáčům bez technologie IONTEC česat vlasy výjimečně šetrně, takže nedojde k poškození vlasových kutikul. Hroty vlasy oddělují, aniž by za ně tahaly. Ke kartáči jsou také připojeny natolik flexibilně, že jakmile dojde k použití příliš hrubé síly, povolí právě hroty, ne vlasy!
Technologie IONTEC funguje velmi podobně jako kondicionér. Efektivně zkrotí polétavé vlasy, které jsou pak v porovnání s vlasy upravenými kartáčem bez technologie IONTEC hmatatelně hladké. Kartáč Satin Hair 7 s technologií IONTEC kromě toho významně snižuje tření, takže pročeše vlasy čtyřikrát menší silou.

Dodatečné vlastnosti :
Bateriový (2 x AAA baterie)
Spínač On-Off s automatickým vypínáním
Vyjímatelný polštářek pro snadné čištění
LED kontrolka nízké kapacity baterií
Kompaktní velikost, galvanizované držadlo

Obsah balení:
Kartáč na vlasy
2x Duracell AAA baterie
Hodnocení
5

Hodnotil 1 uživatel.
1
0
0
0
0