Biorepair® Intensive Night Repair zubní pasta - noční péče pro citlivé zuby, 75 ml

Biorepair® Night Protection je speciální zubní pasta, která pečuje o citlivé zuby a remineralizuje je během noci. Kompletní popis
Produkt nelze zakoupit
Značka: Biorepair
Kód zboží: GA0804200
Popis
Biorepair® Night Protection je speciální zubní pasta, která pečuje o citlivé zuby a remineralizuje je během noci. Během spánku, kdy zuby nepřicházejí do kontaktu s kyselinami z nápojů nebo jídla, patentovaná formule microRepair® (hydroxyapatit a ionty zinku) regeneruje zubní sklovinu a dentin. Bioaktivní mikročástice microRepair® obnovují strukturu skloviny a dentinu, uzavírají dentinové tubuly a překrývají odhalené zubní krčky. Mikročástice vytvářejí ochrannou dlouhotrvající vrstvu. Ionty zinku působí antibakteriálně a preventivně proti vzniku zubního plaku, kamene a kazu a zároveň působí zároveň proti špatnému dechu.

Inovativní řada přípravků Biorepair® pro citlivé zuby byla vyvinuta mezinárodní společnostní Coswell ve spolupráci s University of Bologna v Itálii. Všechny přípravky obsahují jedinečnou patentovanou bioaktivní formuli microRepair®, složenou z mikročástic hydroxyapatitu, jež je přirozenou součástí zubní skloviny a zuboviny (dentin), a přidaného zinku, který aktivuje účinek hydroxyapatitu. MicroRepair® remineralizuje zubní sklovinu, překrývá ochranou vrstvou nerovnosti a drobná poškození v mikrostruktuře zubní skloviny a obnovuje její kompaktnost a strukturu. Snižuje tak citlivé reakce zubů na chlad, teplo, sladké či kyselé.
Remineralizovaná zubní sklovina je chráněna před vznikem zubního kazu, a díky kompaktnímu povrchu působí běleji.

Sekundárním efektem mikročástic hydroxyapatitu je, že reagují se sirnými sloučeninami, které jsou příčinou špatného dechu.

Řada Biorepair® zahrnuje celkem šest typů zubních past a ústní výplach. Přípravky je vhodné používat v případě zvýšené citlivosti zubů, při nedostatečné koncentraci vápníku ve slinách, v případě alergie na fluoridy nebo při xerostomii.

Neobsahuje fluoridy, oxid titaničitý, SLS a parabeny.

Obsah formule microRepair® je 15 %.

Obsah: 75 ml

Složení: Aqua, Zinc Hydroxyapatite*, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Silica, Aroma, Cellulose Gum, Xylitol, Zinc PCA, Sodium Mirystoyl Sarcosinate, Sodium Meth Cocoyl Taurate, Tetrapotassium Pyrophosphate, Sodium Saccharin, Yinc Citrate, Citric Acid, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Limonene (*microRepair).Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen
Hodnotit
Doporučené produkty
Skladem > 5 ks
Ihned na

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Vokůrková
odborná konzultace dentální péče
Valentyna Nikolenko
odborná konzultace doplňků stravy
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny