Ostatní
Zuby
Dobrý den chci se zeptat byl sem v neděli na zubní pohotovosti a vytahovali mi kořen zubu ale jelikož sem tam mnel zánět dali mi tam do rány při definfekni pastu jako bren ale nevím jeslí se to samo rozpustí nebo to mám vitahnout ? Děkuji za odpověď
Dobrý den,
děkujeme za dotaz. Váš zdravotní dotaz přeposíláme našemu odbornému garantovi, zdravotní klinice The Clinic.
Váš Profimed
Tým Profimed
Potřebujete poradit?
Napište našim odborníkům
MDDr. Tomáš Pražák
Odborná zubní konzultace – parodontologie
Alena Růžičková
odborná konzultace dětského sortimentu
MUDr. Alžběta Smetanová
atestovaná lékařka dermatovenerologie